Arabuluculuk

Av. Emre Dirik

Eğitim

Uygulamalı Hukuk Eğitimi

Değerlendirme

(0)

Arabuluculuk Eğitimini Neden Almalıyım?

Son dönemlerde fazlaca duyulması ve doğan bilgi ihtiyacını gidermek adına hazırlanan arabuluculuk programında hedef, katılımcıların arabuluculuk ve arabuluculuk süreci hakkında detaylı bilgiyi edinmesidir. Katılımcılar, arabuluculuk programı ile arabuluculuğun görev ve işlevlerini arabulucuda bulunması gereken temel özellikleri, arabuluculuk aşamaları ve iş hukukunda dava şartı olarak düzenlenen arabuluculuğu öğrenirler. Not olarak belirtmekte fayda var, bu program arabuluculuk akreditasyonu sağlamamaktadır.

Eğitim İçeriği

Arabuluculuk Nedir? Arabuluculuğun Olumlu Yönleri ve Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Arabuluculuğun Görev ve İşlevleri Arabulucuda Bulunması Gereken Temel Özellikler Arabuluculuk Aşamaları İş Hukukunda Dava Şartı Olarak Düzenlenen Arabuluculuk **Bu eğitim Arabuluculuk akreditasyonu sağlamamaktadır.

Eğitim Süreci

Eğitim, online eğitim (online video) formatında hazırlanmıştır. Eğitime kaydolduğunuzda profilinize eklenir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitimlere katılmak için belirli zaman şartı yoktur. Dilediğininiz yer ve zamanda, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri internete bağlanabilen cihazlardan eğitime katılabilirsiniz. Eğitim süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır.

Hedef Kitle Kimdir?

Avukatlar Stajyer Avukatlar Hukuk fakültesi öğrencileri Arabuluculuk hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler Diğer hukuk alanında faaliyet gösterenler

Gereksinimler

Bu eğitime katılmak için herhangi bir şart yoktur. Dileyen herkes eğitime katılabilir.

Konular

Öğrenci Değerlendirmeleri

5

0 Değerlendirme
5 Puan
0
4 Puan
0
3 Puan
0
2 Puan
0
1 Puan
0
Eğitim Özellikleri
Eğitmen

Av. Emre Dirik

3 Kurs
269 Kayıtlı Öğrenci

Emre Dirik, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden Dönem 1.si olarak mezun olmuş ve Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde Özel Hukuk alanında yüksek lisans çalışmalarına devam etmiştir.

İlgili Eğitimler