FIDIC Forms of Contracts

Av. Zeynep Kabiloğlu Poyraz

Eğitim

Hukuk İngilizcesi

Değerlendirme

(0)

Bu eğitim İngilizce dilindedir.

Eğitim Süreci

Eğitim, online eğitim (online video) formatında hazırlanmıştır. Eğitime kaydolduğunuzda profilinize eklenir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitimlere katılmak için belirli zaman şartı yoktur. Dilediğininiz yer ve zamanda, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri internete bağlanabilen cihazlardan eğitime katılabilirsiniz. Eğitim süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır.

Hedef Kitle Kimdir?

Avukatlar Stajyer Avukatlar Hukuk fakültesi öğrencileri Hukuk dersi alan diğer öğrenciler Diğer hukuk alanında faaliyet gösterenler

Gereksinimler

Bu eğitime katılmak için herhangi bir şart yoktur. Dileyen herkes eğitime katılabilir.

Konular

Öğrenci Değerlendirmeleri

5

0 Değerlendirme
5 Puan
0
4 Puan
0
3 Puan
0
2 Puan
0
1 Puan
0
Eğitim Özellikleri
Eğitmen

Av. Zeynep Kabiloğlu Poyraz

1 Kurs
63 Kayıtlı Öğrenci

Zeynep Kabiloğlu 2010 yılında Bilkent Üniversitesi’nden mezun olmuş, 2011 yılında İstanbul Barosu’na kaydolmuş ve 2015 yılında Galatasaray Üniversitesi Ekonomi Hukuku alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra, 3 yıl süresince bağımsız hukuk bürolarında çalışmış, devamında 5 yıllık bir süre için Siemens San. ve Tic. A.Ş.’de Enerji Yönetimi Bölümü'nden sorumlu Hukuk Müşaviri olarak görev almıştır. 2017 yılında ise serbest avukatlığa geçiş yaparak Kabiloğlu Hukuk Bürosu’nu kurmuştur. ​Bu süre içerisinde bir çok büyük kamu ihalelerinde ve özel altyapı ve enerji projelerinde (güneş enerjili elektrik santrali, termik güç santrali, rüzgar tirbünü, hava ve gaz izolasyonlu trafo merkezi, demiryolu elektrifikasyonu, scada, su ve atık su, yüksek hızlı tren vb. projelerde) yer almış ve hukuki danışmanlık sağlamıştır. İngilizce ve Almanca dilinde yeminli tercümandır.

İlgili Eğitimler