Şirketler İçin İş Hukuku

Av. Emre Dirik

Eğitim

Uygulamalı Hukuk Eğitimi

Değerlendirme

(0)

Şirketler için Hukuku Eğitimini Neden Almalıyım?

Şirketler için İş Hukuku programı, iş sözleşmesinin temel kavramları, iş sözleşmesinin tarafları, iş Hukukuna ilişkin süreler, fazla çalışma, mazeret izni-yıllık izin-ulusal bayram ve genel tatil-haftalık izin-doğum izni, fazla çalışma kapsamında işçinin hakları, işçi ve işverenin hakları ve yükümlülükleri konularını iş hukuku mevzuatı ve temel mantığı çerçevesinde ele alır. Sade ve anlaşılır anlatımıyla katılımcılara iş hukuku temel ilkelerini ve mantığını öğretmeyi hedefler.

Eğitim İçeriği

İş sözleşmesinin temel kavramları İş sözleşmesinin tarafları İş hukuku mevzuatı Temel iş hukuku mantığı İş Hukukuna ilişkin süreler Fazla çalışma Mazeret izni-Yıllık izin-Ulusal bayram ve Genel tatil-Haftalık izin-Doğum izni Fazla çalışma kapsamında işçinin hakları İşçi ve işverenin hakları ve yükümlülükleri

Eğitim Süreci

Eğitim, online eğitim (online video) formatında hazırlanmıştır. Eğitime kaydolduğunuzda profilinize eklenir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitimlere katılmak için belirli zaman şartı yoktur. Dilediğininiz yer ve zamanda, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri internete bağlanabilen cihazlardan eğitime katılabilirsiniz. Eğitim süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır.

Hedef Kitle Kimdir?

Avukatlar Stajyer Avukatlar Şirket Yöneticileri Şirket Çalışanları Hukuk fakültesi öğrencileri Hukuk alanında faaliyet gösteren diğer kişiler

Gereksinimler

Bu eğitime katılmak için herhangi bir şart yoktur. Dileyen herkes eğitime katılabilir.

Konular

Öğrenci Değerlendirmeleri

5

0 Değerlendirme
5 Puan
0
4 Puan
0
3 Puan
0
2 Puan
0
1 Puan
0
Eğitim Özellikleri
Eğitmen

Av. Emre Dirik

3 Kurs
269 Kayıtlı Öğrenci

Emre Dirik, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden Dönem 1.si olarak mezun olmuş ve Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde Özel Hukuk alanında yüksek lisans çalışmalarına devam etmiştir.

İlgili Eğitimler