Covid-19 İlaç Patenti ve Kamu Yararına Zorunlu Lisans Başvurusu

ÖZGE YALINKILIÇ

Eğitim

Uygulamalı Hukuk Eğitimi

Değerlendirme

(0)

Eğitim Süreci

Eğitim, online eğitim (online video) formatında hazırlanmıştır. Eğitime kaydolduğunuzda profilinize eklenir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitimlere katılmak için belirli zaman şartı yoktur. Dilediğininiz yer ve zamanda, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri internete bağlanabilen cihazlardan eğitime katılabilirsiniz. Eğitim süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır.

Hedef Kitle Kimdir?

Avukatlar Stajyer Avukatlar Hukuk fakültesi öğrencileri Hukuk dersi alan diğer öğrenciler Diğer hukuk alanında faaliyet gösterenler

Gereksinimler

Bu eğitime katılmak için herhangi bir şart yoktur. Dileyen herkes eğitime katılabilir.

Konular

Öğrenci Değerlendirmeleri

5

0 Değerlendirme
5 Puan
0
4 Puan
0
3 Puan
0
2 Puan
0
1 Puan
0
Eğitim Özellikleri
Eğitmen

ÖZGE YALINKILIÇ

1 Kurs
63 Kayıtlı Öğrenci

Özge Yalınkılıç, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 2014 yılında mezun olmuştur. Sonrasında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Fikri Mülkiyet Hakları Hukuku, Teknoloji Politikaları ve İnovasyon Yönetimi yüksek lisans programını tamamlamıştır. Mezun olduğu tarihten bu yana bireysel ve kurumsal müvekkillerine günlük kurumsal-ticari-hukuki ihtiyaca yönelik hukuki destek, müvekkil şirketin hukuki durumunu düzenli takip, her türlü sözleşmenin düzenlenmesi ile müzakere sürecinin takibi, önleyici hukuk danışmanlığı, önleyici hukuk danışmanlığı kapsamında hukuksal risk analizi raporlaması ve uyuşmazlık tarafı olduğunda Mahkemeler, Savcılık, İcra Daireleri, resmi daireler nezdinde şirketin temsili ve özellikle Fikri Mülkiyet Hukuku alanında yer alan fikri (telif) haklar, marka, patent, faydalı model, tasarım, coğrafi işaretler ile İlaç Hukuku, Rekabet Hukuku, Bilişim Hukuku, Şirketler Hukuku, Borçlar Hukuku, Ticaret Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Tazminat Hukuku, Sigorta Hukuku ve Aile Hukuku alanlarındaki uyuşmazlıklarda dava dosya takibi hizmeti vermektedir.

İlgili Eğitimler