Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşları Hukuku

Şükrü Köse

Eğitim

Teknoloji Hukuku

Değerlendirme

(1)

E-Para ve Ödeme Kuruluşları Hukuku Eğitimini Neden Almalıyım?

Örnekleri teknolojideki ilerleme ile her geçen gün artan ödeme hizmetleri ve e para uygulamaları, ticaret alanında önemli bir paya sahiptir. Hukuk alanında girişimci olan ve hukuk teknolojileri ile yakından ilgilenen Şükrü Köse tarafından verilen programda ödeme hizmetleri, ödeme kuruluşları, elektronik para kuruluşları, bu kuruluşların denetimi ve cezai yaptırımlar konularını öğrenirsiniz.

Bu eğitimde;

Ödeme hizmeti sayılan durumlar nelerdir? Ödeme hizmeti sağlayıcıları kimlerdir? Ödeme kuruluşu nedir? Ödeme kuruluşu olma şartları nelerdir? Ödeme kuruluşu faaliyet iptali nasıl gerçekleşir? Elektronik para kuruluşu ne demektir? Denetimler nasıl yapılmaktadır? Belge ve kayıtlar nasıl saklanmalıdır? Cezai yaptırımlar nelerdir?

Sorularının cevaplarını öğreneceğiz. Ayrıca ilgili kanun ve yönetmeliklerin incelemesini gerçekleştireceğiz.

Eğitim Süreci

Eğitim, online eğitim (online video) formatında hazırlanmıştır. Eğitime kaydolduğunuzda profilinize eklenir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitimlere katılmak için belirli zaman şartı yoktur. Dilediğininiz yer ve zamanda, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri internete bağlanabilen cihazlardan eğitime katılabilirsiniz. Eğitim süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır.

Hedef Kitle Kimdir?

Avukatlar Stajyer Avukatlar Hukuk fakültesi öğrencileri İlgili kurumlarda çalışan personeller Hukuk alanında faaliyet gösteren diğer kişiler

Gereksinimler

Bu eğitime katılmak için herhangi bir şart yoktur. Dileyen herkes eğitime katılabilir.

Konular

Öğrenci Değerlendirmeleri

5

1 Değerlendirme
5 Puan
1
4 Puan
0
3 Puan
0
2 Puan
0
1 Puan
0

Av. Nasuh Buğra Karadağ

Eğitim Özellikleri
Eğitmen

Şükrü Köse

3 Kurs
370 Kayıtlı Öğrenci

Siemens Türkiye'de çalışmaktayım.Teknolojik gelişmelerin hukuki boyutlarını irdeleyerek hukukun teknolojik gelişmelerin hızını yakalaması için çaba göstermekteyim.Hazırladığım programlarla hukukçuların yeni teknolojilerden haberdar olmasını ve hukuki alt yapısını öğrenmelerini hedefliyorum.

İlgili Eğitimler