Nasıl İngilizce Öğrenirim

Perçin İmrek

Eğitim

Hukuk İngilizcesi

Değerlendirme

(0)

Nasıl İngilizce Öğrenirim Eğitimini Neden Almalıyım?

İngilizce öğrenmek, toplum olarak en büyük sorun yaşadığımız noktalardan biri. Uzun yıllar İngilizce eğitim almamıza rağmen, konuşmakta ve anlamakta zorluk çekiyoruz. Bu programda İngilizce yetkinliğini ispatlamış Perçin İmrek tarafından, İngilizceyi nasıl daha kolay öğrenebileceğimizi ve bilinçaltı seviyesinde hazır olmanın önemini öğreniyoruz.

Eğitim İçeriği

İngilizce öğrenme sürecinde iç motivasyon, sürdürülebilirlik, hayatına entegre etme, bilinçaltında olumlama gibi konular ele alınmıştır.

Eğitim Süreci

Eğitim, online eğitim (online video) formatında hazırlanmıştır. Eğitime kaydolduğunuzda profilinize eklenir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitimlere katılmak için belirli zaman şartı yoktur. Dilediğininiz yer ve zamanda, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri internete bağlanabilen cihazlardan eğitime katılabilirsiniz. Eğitim süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır.

Hedef Kitle Kimdir?

Avukatlar Stajyer Avukatlar Hukuk fakültesi öğrencileri Diğer hukuk alanında faaliyet gösterenler İngilizce öğrenmek isteyen herkes

Gereksinimler

Bu eğitime katılmak için herhangi bir şart yoktur. Dileyen herkes eğitime katılabilir.  

Konular

Öğrenci Değerlendirmeleri

5

0 Değerlendirme
5 Puan
0
4 Puan
0
3 Puan
0
2 Puan
0
1 Puan
0
Eğitim Özellikleri
Eğitmen

Perçin İmrek

2 Kurs
138 Kayıtlı Öğrenci

Perçin İmrek 31 yaşında bir eğitmen, girişimci, seyyah, yazar ve konuşmacıdır. Üniversiteyi Çanakkele'de, akabinde yüksek lisansını Belçika'da yapan Perçin İmrek şu anda Bosphorus Story House isimli kurduğu bir oluşumda uluslararası eğitimler vermektedir. Bireysel İngilizce dersleri veren Perçin İmrek Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca ve İspanyolca konuşmakta, Çince öğrenmektedir.

İlgili Eğitimler