Uygulamalı Türk Spor Hukuku

Av. Aysu Melis Bağlan

Eğitim

Uygulamalı Hukuk Eğitimi

Değerlendirme

(0)

Uygulamalı Türk Spor Hukuku Eğitimini Neden Almalıyım?

Spor Hukuku eğitimini tamamlayıcı nitelikte bu eğitim ile spor hukukuna tamamen hakim olabilirsiniz. Eğitimde Türkiye Futbol Federasyonu’nun sportif örgütlenmesinden, Türkiye Futbol Federasyonu’nun hukuk kurullarından, dopingten, sponsorluk ve medya haklarından bahsediliyor ve öğretici örnekler çözülüyor. Eğitimin sonunda ise spor hukuku konulu bir pratik çözümü gerçekleştiriliyor. Bu alana ilgili herkes için uygulamayı öğretici bir eğitim. Spor hukuku eğitimi ile alınması verimi üst seviyeye çıkaracaktır.

Eğitim İçeriği

TFF Sportif Örgütlenmesi TFF Hukuk Kurulları Doping Sponsorluk ve Medya Hakları Örnekler Pratik Çözümü

Eğitim Süreci

Eğitim, online eğitim (online video) formatında hazırlanmıştır. Eğitime kaydolduğunuzda profilinize eklenir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitimlere katılmak için belirli zaman şartı yoktur. Dilediğininiz yer ve zamanda, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri internete bağlanabilen cihazlardan eğitime katılabilirsiniz. Eğitim süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır.

Hedef Kitle Kimdir?

Avukatlar Hukuk fakültesi öğrencileri Sporcular Hukuk alanında faaliyet gösteren diğer kişiler Spor hukuku alanında bilgi sahibi olmak isteyenler

Gereksinimler

Bu eğitime katılmak için herhangi bir şart yoktur. Dileyen herkes eğitime katılabilir.

Konular

Öğrenci Değerlendirmeleri

5

0 Değerlendirme
5 Puan
0
4 Puan
0
3 Puan
0
2 Puan
0
1 Puan
0
Eğitim Özellikleri
Eğitmen

Av. Aysu Melis Bağlan

3 Kurs
379 Kayıtlı Öğrenci

Aysu Melis BAĞLAN, İstanbul Ticaret Üniversitesi Hukuk Fakültesi(2009) ve Galatasaray Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Uluslararası İlişkiler Anabilim Dalı Avrupa Birliği Tezsiz Yüksek Lisans Programı(2013) mezunudur. 14.10.2010 tarihinde kayıtlı olduğu İstanbul Barosu’ndan ruhsatını aldıktan sonra dört yıl avukatlık mesleğini icra eden BAĞLAN, Eylül 2014 tarihinden beri Kadıköy Belediyesi İletişim Danışmanı olarak kariyerini sürdürmekte, Okan Üniversitesi’nde “Spor Hukuku” dersi vermektedir.

İlgili Eğitimler