Borçlar Hukuku Genel Hükümler Güz Dönemi

Cübbem

Eğitim

Akademik Eğitimler

Değerlendirme

(0)
79,00 TL 39,00 TL
Satın Al

Borçlar Hukuku Genel Hükümler Eğitimini Neden Almalıyım?

Akademik bölümü ile hukuk fakültesi ve hukuk dersi alan diğer fakültelerde öğrencilere sınavlarında destek olmak hedeflenmiştir. Derslerin genel anlamda özeti niteliğinde ders anlatım videoları ile öğrenciler, dersleriyle ilgili genel bilgi sahibi olabilir veya daha önce çalıştığı dersi tekrar edebilir. Hukuk fakültesi derslerinin uzun ve anlaşılması zor derslerini kısa sürelerde kolayca anlaşılabilir şekilde anlatarak öğrencilerin işinin kolaylaştırılması amaçlanmıştır. Borçlar Hukuku Genel Hükümler eğitimi, Borçlar Hukuku Genel Hükümler dersinin program içeriğinde belirtilen konularının özeti niteliğindedir.

Eğitim İçeriği

Borçlar Hukukuna Hakim Olan İlkeler Borç İlişkisine Ait Kavramlar Borç İlişkisinin Unsurları Borç İlişkisinden Doğan Haklar Def’i Haklarının Çeşitleri Yenilik Doğuran Haklar Borç İlişkisinden Doğan Yükümlülükler Asli Edim Ve Yan Edim Yükümlülüğü İfaya Yardımcı Yan Yükümlülükler Borcun Kaynakları Sözleşme Kavramı Sözleşmenin Kurulduğu ve Hüküm Doğurduğu An Sözleşmelerde Şekil Sözleşmelerin Geçerliliğini Etkileyen Hususlar Sözleşmelerin Geçersizliği Kurucu Unsurlarda Eksiklik Şekil Unsurlarında Eksiklik İrade ile Beyan Arasındaki Uyumsuzluk Muvazaa Hata Hile Korkutma Gabin Genel İşlem Koşulları Aşırı İfa Güçlüğü Tek Taraflı Hukuki İşlemlerden Doğan Borçlar Temsil Konuları anlatılmıştır.

Eğitim Süreci

Eğitim, online eğitim (online video) formatında hazırlanmıştır. Eğitime kaydolduğunuzda profilinize eklenir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitimlere katılmak için belirli zaman şartı yoktur. Dilediğininiz yer ve zamanda, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri internete bağlanabilen cihazlardan eğitime katılabilirsiniz. Eğitim süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır.

Hedef Kitle Kimdir?

Avukatlar Stajyer Avukatlar Hukuk fakültesi öğrencileri Hukuk dersi alan diğer öğrenciler Diğer hukuk alanında faaliyet gösterenler

Gereksinimler

Bu eğitime katılmak için herhangi bir şart yoktur. Dileyen herkes eğitime katılabilir.

Konular

Öğrenci Değerlendirmeleri

5

0 Değerlendirme
5 Puan
0
4 Puan
0
3 Puan
0
2 Puan
0
1 Puan
0
Eğitim Özellikleri
Eğitmen

Cübbem

40 Kurs
3868 Kayıtlı Öğrenci

30 binden fazla kullanıcısı olan hukuk sosyal ağı ve hukuk yayıncılığı platformudur.

İlgili Eğitimler