Medeni Usul Hukuku Bahar Dönemi

Cübbem

Eğitim

Akademik Eğitimler

Değerlendirme

(0)

Medeni Usul Hukuku Bahar Dönemi Eğitimi Neden Almalıyım?

Akademik bölümü ile hukuk fakültesi ve hukuk dersi alan diğer fakültelerde öğrencilere sınavlarında destek olmak hedeflenmiştir. Derslerin genel anlamda özeti niteliğinde ders anlatım videoları ile öğrenciler, dersleriyle ilgili genel bilgi sahibi olabilir veya daha önce çalıştığı dersi tekrar edebilir. Hukuk fakültesi derslerinin uzun ve anlaşılması zor derslerini kısa sürelerde kolayca anlaşılabilir şekilde anlatarak öğrencilerin işinin kolaylaştırılması amaçlanmıştır. Medeni Usul Hukuku-2 eğitimi, Medeni Usul Hukuku  dersinin program içeriğinde belirtilen konularının özeti niteliğindedir.

Eğitim İçeriği

Dava Şartları Dava Çeşitleri Mecburi Ve İhtiyari Dava Arkadaşlığı Davaların Birleştirilmesi Ve Ayrılması Davanın İhbarı Asli Ve Feri Müdahale Dava Konusunun Devri Karşı Dava Dosyanın İşlemden Kaldırılmasını Gerektiren Haller Yargılama Usulleri Yargılamaya Hakim Olan İlkeler Davanın Aşamaları Dilekçeler Safhası Ön İnceleme Tahkikat İhtiyati Tedbir Davayı Sona Erdiren Taraf İşlemleri Islah İsticvap Karine Deliller Delil Sözleşmesi Davadaki Özel Durumlar İstinaf Temyiz Konuları anlatılmıştır.

Eğitim Süreci

Eğitim, online eğitim (online video) formatında hazırlanmıştır. Eğitime kaydolduğunuzda profilinize eklenir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitimlere katılmak için belirli zaman şartı yoktur. Dilediğininiz yer ve zamanda, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri internete bağlanabilen cihazlardan eğitime katılabilirsiniz. Eğitim süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır.

Hedef Kitle Kimdir?

Avukatlar Stajyer Avukatlar Hukuk fakültesi öğrencileri Hukuk dersi alan diğer öğrenciler Diğer hukuk alanında faaliyet gösterenler

Gereksinimler

Bu eğitime katılmak için herhangi bir şart yoktur. Dileyen herkes eğitime katılabilir.

Konular

Öğrenci Değerlendirmeleri

5

0 Değerlendirme
5 Puan
0
4 Puan
0
3 Puan
0
2 Puan
0
1 Puan
0
Eğitim Özellikleri
Eğitmen

Cübbem

38 Kurs
3767 Kayıtlı Öğrenci

30 binden fazla kullanıcısı olan hukuk sosyal ağı ve hukuk yayıncılığı platformudur.

İlgili Eğitimler