İcra İflas Hukuku Bahar Dönemi

Cübbem

Eğitim

Akademik Eğitimler

Değerlendirme

(0)

İcra İflas Hukuku Eğitimini Neden Almalıyım?

Akademik bölümü ile hukuk fakültesi ve hukuk dersi alan diğer fakültelerde öğrencilere sınavlarında destek olmak hedeflenmiştir. Derslerin genel anlamda özeti niteliğinde ders anlatım videoları ile öğrenciler, dersleriyle ilgili genel bilgi sahibi olabilir veya daha önce çalıştığı dersi tekrar edebilir. Hukuk fakültesi derslerinin uzun ve anlaşılması zor derslerini kısa sürelerde kolayca anlaşılabilir şekilde anlatarak öğrencilerin işinin kolaylaştırılması amaçlanmıştır. İcra İflas Hukuku eğitim, İcra İflas Hukuku dersinin program içeriğinde belirtilen konularının özeti niteliğindedir.

Eğitim İçeriği

KAMBİYO SENETLERİNE MAHSUS HACİZ YOLU TAKİP TALEBİNDE BULUNMANIN SONUÇLARI ÖDEME EMRİNE İTİRAZ EDİLMEMESİ ÖDEME EMRİNE İTİRAZ VE İNCELENMESİ BORCA İTİRAZ VE İNCELENMESİ İMZAYA İTİRAZ VE İNCELENMESİ KAMBİYO SENEDİNE MAHSUS HACİZ YOLUNDA ŞİKAYET KİRALAR HAKKINDA ÖZEL HÜKÜMLER KİRA SÖZLEŞMESİ DIŞINDAKİ İTİRAZLAR VE İNCELENMESİ KİRAYA VERENİN HAPİS HAKKININ KORUNMASI İLAMLI İCRA GEMİLERE VE BUNLARLA İLGİLİ AYNİ HAKLARA İLİŞKİN İLAMLARIN İCRASI BİR İŞİN YAPILMASINA VEYA YAPILMAMASINA İLİŞKİN İLAMLARIN İCRASI ÇOCUK TESLİMİ HAKKINDAKİ İLAMLARIN İCRASI REHNİN PARAYA ÇEVRİLMESİ YOLUYLA TAKİP REHNİN PARAYA ÇEVRİLMESİ YOLUYLA İLAMLI TAKİP İHTİYATİ HACİZ İSTİNAF TEMYİZ Konuları anlatılmıştır.

Eğitim Süreci

Eğitim, online eğitim (online video) formatında hazırlanmıştır. Eğitime kaydolduğunuzda profilinize eklenir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitimlere katılmak için belirli zaman şartı yoktur. Dilediğininiz yer ve zamanda, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri internete bağlanabilen cihazlardan eğitime katılabilirsiniz. Eğitim süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır.  

Hedef Kitle Kimdir?

Avukatlar Stajyer Avukatlar Hukuk fakültesi öğrencileri Hukuk dersi alan diğer öğrenciler Diğer hukuk alanında faaliyet gösterenler

Gereksinimler

Bu eğitime katılmak için herhangi bir şart yoktur. Dileyen herkes eğitime katılabilir.

Konular

Öğrenci Değerlendirmeleri

5

0 Değerlendirme
5 Puan
0
4 Puan
0
3 Puan
0
2 Puan
0
1 Puan
0
Eğitim Özellikleri
Eğitmen

Cübbem

38 Kurs
3767 Kayıtlı Öğrenci

30 binden fazla kullanıcısı olan hukuk sosyal ağı ve hukuk yayıncılığı platformudur.

İlgili Eğitimler