Kıymetli Evrak Hukuku

Cübbem

Eğitim

Akademik Eğitimler

Değerlendirme

(0)

Kıymetli Evrak Hukuku Eğitimini Neden Almalıyım?

Akademik bölümü ile hukuk fakültesi ve hukuk dersi alan diğer fakültelerde öğrencilere sınavlarında destek olmak hedeflenmiştir. Derslerin genel anlamda özeti niteliğinde ders anlatım videoları ile öğrenciler, dersleriyle ilgili genel bilgi sahibi olabilir veya daha önce çalıştığı dersi tekrar edebilir. Hukuk fakültesi derslerinin uzun ve anlaşılması zor derslerini kısa sürelerde kolayca anlaşılabilir şekilde anlatarak öğrencilerin işinin kolaylaştırılması amaçlanmıştır. Kıymetli Evrak Hukuku eğitimi, Kıymetli Evrak Hukuku dersinin tüm konularının  niteliğindedir.

Eğitim İçeriği

Bu eğitimde; KIYMETLİ EVRAK HUKUKUNA GİRİŞ KIYMETLİ EVRAKTA TEORİLER KIYMETLİ EVRAKIN SINIFLANDIRILMASI NAMA YAZILI SENETLER NAMA YAZILI SENETLERİN DEVİR ŞEKLİ EKSİK NAMA YAZILI SENETLER NAMA YAZILI SENETTE DEF’İLER EMRE YAZILI SENETLER EMRE YAZILI SENETLERİN DEVİR ŞEKLİ DEVİR ŞEKİLLERİNE GÖRE YAPILAN AYRIM EMRE YAZILI SENETLERDE DEFİLER KIYMETLİ EVRAKTA DEF’İ TÜRLERİ HAMİLİNE YAZILI SENETLER HAMİLİNE YAZILI SENETLERİN DEVRİ HAMİLİNE YAZILI SENETLERDE DEFİLER KIYMETLİ EVRAKIN ZIYAI VE İPTAL PROSEDÜRÜ SENEDİN TÜR DEĞİŞTİRMESİ KAMBİYO SENETLERİNİN ORTAK ÖZELLİKLERİ KAMBİYO SENETLERİNDE EHLİYET KAMBİYO SENETLERİNDE TEMSİL YETKİSİ POLİÇE; POLİÇENİN UNSURLARI KANUNDA ÖNGÖRÜLEN DİĞER KAYITLAR AÇIK POLİÇE POLİÇEDE İBRAZ VE KABUL CİRO ÇEŞİTLERİ POLİÇEDE AVAL ÖDEME KAVRAMI VE MÜRACAAT MÜRACAAT DIŞI BAŞVURU YOLLARI BONO ÇEK Konuları anlatılmıştır.

Eğitim Süreci

Eğitim, online eğitim (online video) formatında hazırlanmıştır. Eğitime kaydolduğunuzda profilinize eklenir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitimlere katılmak için belirli zaman şartı yoktur. Dilediğininiz yer ve zamanda, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri internete bağlanabilen cihazlardan eğitime katılabilirsiniz. Eğitim süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır.

Hedef Kitle Kimdir?

Avukatlar Stajyer Avukatlar Hukuk fakültesi öğrencileri Hukuk dersi alan diğer öğrenciler Kıymetli Evrak Hukuku alanında bilgi sahibi olmak isteyenler Diğer hukuk alanında faaliyet gösterenler

Gereksinimler

Bu eğitime katılmak için herhangi bir şart yoktur. Dileyen herkes eğitime katılabilir.

Konular

Öğrenci Değerlendirmeleri

5

0 Değerlendirme
5 Puan
0
4 Puan
0
3 Puan
0
2 Puan
0
1 Puan
0
Eğitim Özellikleri
Eğitmen

Cübbem

38 Kurs
3767 Kayıtlı Öğrenci

30 binden fazla kullanıcısı olan hukuk sosyal ağı ve hukuk yayıncılığı platformudur.

İlgili Eğitimler