Tahkim Hukuku

Av. Ali Güden

Eğitim

Uygulamalı Hukuk Eğitimi

Değerlendirme

(0)

Tahkim Hukuku Eğitimini Neden Almalıyım?

Tahkim Hukuku eğitimi, İstanbul barosu dışında Galler ve İngiltere barolarına da kayıtlı olan Av. Ali Güden tarafından verilmektedir. Bu eğitimde tahkimin ne olduğunu, nasıl yapıldığını ve sürecin nasıl işlediğini konunun uzmanı tarafından öğrenebilirsiniz. Anlaşmazlıkların tahkim ile çözülmesi sürecini ve nasıl işlediğini öğrenmek isteyenler aynı zamanda konuda uzmanlaşmak isteyenler için edinilmesi gereken niteliklerden.

Programın İçeriği

Bu program; Tahkim nedir? Tahkim Hukuku nedir? Tahkim süreci nasıl işler? Tahkim nasıl yapılır? konularını içerir.

Eğitim Süreci

Eğitim, online eğitim (online video) formatında hazırlanmıştır. Eğitime kaydolduğunuzda profilinize eklenir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitimlere katılmak için belirli zaman şartı yoktur. Dilediğininiz yer ve zamanda, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri internete bağlanabilen cihazlardan eğitime katılabilirsiniz. Eğitim süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır.

Hedef Kitle Kimdir?

Avukatlar Stajyer Avukatlar Şirket Yöneticileri Şirket Çalışanları Hukuk fakültesi öğrencileri Hukuk alanında faaliyet gösteren diğer kişiler

Gereksinimler

Bu eğitime katılmak için herhangi bir şart yoktur. Dileyen herkes eğitime katılabilir.

Konular

Öğrenci Değerlendirmeleri

5

0 Değerlendirme
5 Puan
0
4 Puan
0
3 Puan
0
2 Puan
0
1 Puan
0
Eğitim Özellikleri
Eğitmen

Av. Ali Güden

1 Kurs
116 Kayıtlı Öğrenci

İstanbul’da Kurulu olan Güden Hukuk Bürosunun Kurucusu olan Ali Güden hem İngiltere hem de Türkiye’de avukatlık yetkisine sahiptir. Ali Güden Hukuk Bürosunu açmadan önce inşaat ve yenilenebilir enerji konusunda lider bir Türk şirketinde hukuk müşaviri olarak çalışmıştır. Ali ayrıca 10 yıldan fazla Londra’da dünya çapında ki uluslararası şirketler, endüstriler ve yatırımcılar için avukatlık yapmış ve önemli hukuki deneyimler kazanmıştır. Ali Güden çalışmalarını enerji ve inşaat sektöründe yoğunlaştırmış olup uluslararası ticaret ve şirketler hukuku, Avrupa Birliği Hukuku ve tahkim dahil mahkeme dışı uyuşmazlık çözüm yöntemleri konusunda uzmanlaşmıştır. Ali Queen Marry Londra Üniversitesinde Avrupa Birliği Hukuku konusunda yüksek lisans yapmıştır. Ali ayrıca CEDR akrediteli Arabulucudur.

İlgili Eğitimler