Boşanma ve Ayrılık Aşamasında Kanunen Alınacak Tedbirler Eğitimi

Av. Özlem Hatice Bakırcı

Eğitim

Uygulamalı Hukuk Eğitimi

Değerlendirme

(0)

Boşanma ve Ayrılık Aşamasında Kanunen Alınacak Tedbirler Eğitimini Neden Almalıyım?

Medyada ses getiren programlarda da hukuki danışmanlık veren Av. Özlem Hatice Bakırcı tarafından hazırlanan Sertifikalı "Boşanma ve Ayrılık Aşamasında Kanunen Alınacak Tedbirler" Eğitimi’nde gerek 6284 sayılı Ailenin Korunması Hakkında Kanun uyarınca gerekse de 4721 sayılı Türk Medeni Kanunu uyarınca aile birliğinin sona ermesi aşamasında taraflar için alınacak tedbirlere ve bunların uygulanması koşullarına ilişkin şartları ve kanunun getirdiği yükümlülükler anlatılıyor. Aile Hukuku ile ilgilenenler ve özellikle boşanma hukuku hakkında bilgi sahibi olmak için faydalı bir eğitim.

Eğitim Süreci

Eğitim, online eğitim (online video) formatında hazırlanmıştır. Eğitime kaydolduğunuzda profilinize eklenir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitimlere katılmak için belirli zaman şartı yoktur. Dilediğininiz yer ve zamanda, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri internete bağlanabilen cihazlardan eğitime katılabilirsiniz. Eğitim süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır.

Hedef Kitle Kimdir?

Avukatlar Hukuk fakültesi öğrencileri Hukuk alanında faaliyet gösteren diğer kişiler Boşanma hukuku alanında bilgi sahibi olmak isteyenler

Gereksinimler

Bu eğitime katılmak için herhangi bir şart yoktur. Dileyen herkes eğitime katılabilir.

Konular

Öğrenci Değerlendirmeleri

5

0 Değerlendirme
5 Puan
0
4 Puan
0
3 Puan
0
2 Puan
0
1 Puan
0
Eğitim Özellikleri
Eğitmen

Av. Özlem Hatice Bakırcı

1 Kurs
87 Kayıtlı Öğrenci

1983 yılında İstanbul’da doğdum. Hukukçu bir ailenin kızıyım. 2003 yılında Sankt Georg Avusturya Lisesinden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde lisans eğitimi aldım. 2005-2007 yılları arasında ELSA Avrupa Genç Hukukçular Derneği Başkanlığını üstlendim. Avukatlık stajımı Aksan Hukuk Bürosu’nda yaptıktan sonra 2009 yılında Avukatlık Ruhsatımı alarak İstanbul Barosu’na kaydoldum. 3 yıl boyunca önemli Birleşme&Devralma,Özelleştirme,Halka Arz,vb büyük projelerde deneyim kazandıktan sonra Türk-Alman Ekonomi Hukuku Yüksek Lisans Eğitimimi Köln Üniversitesi nezdnde Almanya’da ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde 2012 tamamladım. Almanya’dan döndükten sonra kurduğum butik US Hukuk Bürosu’nda danışmanlarımız ve avukat ekibimizle 6 yıla yakın zamandır müvekkillerimize ulusal ve uluslararası alanda hukuki danışmanlık yapmaktayız. Sosyal sorumluluk ve topluma hizmet projelerinde sıklıkla yer almaktayım Aile Bakanlığımız, İstanbul Barosu ve Sivil Toplum Kuruluşları bünyesinde korunmaya muhtaç kadın ve çocuklara hukuki destek sağlamaktayız.

İlgili Eğitimler