Eğitim

Uygulamalı Hukuk Eğitimi

Değerlendirme

(0)

Eğitim Süreci

Eğitim, online eğitim (online video) formatında hazırlanmıştır. Eğitime kaydolduğunuzda profilinize eklenir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitimlere katılmak için belirli zaman şartı yoktur. Dilediğininiz yer ve zamanda, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri internete bağlanabilen cihazlardan eğitime katılabilirsiniz. Eğitim süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır.

Hedef Kitle Kimdir?

Avukatlar Stajyer Avukatlar Hukuk fakültesi öğrencileri Hukuk dersi alan diğer öğrenciler Diğer hukuk alanında faaliyet gösterenler

Gereksinimler

Bu eğitime katılmak için herhangi bir şart yoktur. Dileyen herkes eğitime katılabilir.

Öğrenci Değerlendirmeleri

5

0 Değerlendirme
5 Puan
0
4 Puan
0
3 Puan
0
2 Puan
0
1 Puan
0
Eğitim Özellikleri
Eğitmen

Uzm.Av-Arabulucu Fatih Cemal Karaaytu

1 Kurs
68 Kayıtlı Öğrenci

2014 yılında onur derecesi ile bitirdiği Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi lisans eğitimimi, aynı sene Dokuz Eylül Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk Yüksek Lisans eğitimi ile devam etti. 2019 yılında "Limited Şirketlerde Haklı Sebeple Ortağı Çıkarma" tez çalışması ile yüksek lisans eğitimimi tamamladı. 2020'den itibaren Dokuz Eylül Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde Özel Hukuk Doktora eğitimine devam etmektedir. 2015 Aralık'tan beri İzmir Barosu'na bağlı olarak avukatlık mesleğini icra etmekte, aynı zamanda arabuluculuk mesleğini de yapmaktadır.

İlgili Eğitimler