Gayrimenkul Satış Vaadi Sözleşmeleri

Av. M. Burak Efe

Eğitim

Uygulamalı Hukuk Eğitimi

Değerlendirme

(0)

Bu eğitiminden elde edilen tüm gelirler kimsesiz çocuklar yararına bağışlanacaktır.

Gayrimenkul Satış Vaadi Sözleşmeleri Eğitimini Neden Almalıyım?

Av. Muhammet Burak Efe tarafından hazırlanan Gayrimenkul Satış Vaadi Sözleşmeleri eğitiminde, özellikle son zamanlarda konut alım satımının artışıyla beraber fazlaca önem kazanan Gayrimenkul Satış Vaadi Sözleşmesi inceleniyor. Sorun yaşayan tüketicilerin ortaya çıkması da konunun önemini ortaya koyuyor.

Eğitim Süreci

Eğitim, online eğitim (online video) formatında hazırlanmıştır. Eğitime kaydolduğunuzda profilinize eklenir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitimlere katılmak için belirli zaman şartı yoktur. Dilediğininiz yer ve zamanda, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri internete bağlanabilen cihazlardan eğitime katılabilirsiniz. Eğitim süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır.

Hedef Kitle Kimdir?

Avukatlar Hukuk fakültesi öğrencileri Hukuk alanında faaliyet gösteren diğer kişiler Gayrimenkul hukuku alanında bilgi sahibi olmak isteyenler

Gereksinimler

Bu eğitime katılmak için herhangi bir şart yoktur. Dileyen herkes eğitime katılabilir.  

Konular

Öğrenci Değerlendirmeleri

5

0 Değerlendirme
5 Puan
0
4 Puan
0
3 Puan
0
2 Puan
0
1 Puan
0
Eğitim Özellikleri
Eğitmen

Av. M. Burak Efe

1 Kurs
77 Kayıtlı Öğrenci

Av. Muhammed Burak Efe, Doğuş Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 2014 yılında mezun olmuştur. Özellikle Gayrimenkul Hukuku alanı ile ilgilenmektedir. 2 yıldır kendisine ait hukuk bürosunda Gayrimenkul ve Şirketler hukuku alanında çalışmalarını sürdürmektedir.

İlgili Eğitimler