Türk Dış Politikası

Dr.Furkan Kaya

Eğitim

Uygulamalı Hukuk Eğitimi

Değerlendirme

(0)

Türk Dış Politikası Eğitimini Neden Almalıyım?

Yeditepe Üniversitesinde öğretim görevlisi olan ve Türk Dış Politikası alanında yetkin bir isim olan Dr. Furkan Kaya tarafından verilen bu programda, özellikle Cumhuriyet Dönemi’nden başlayarak Türk dış politikası tarihi karşılaştırmalı olarak analiz ediliyor.

Eğitim İçeriği

Türk Dış Politikası Tarihi Cumhuriyetten Günümüze Türk Dış Politikası Türk Dış Politikasının Parametreleri Türk Dış Politikasının Karşılaştırmalı Analizi

Eğitim Süreci

Eğitim, online eğitim (online video) formatında hazırlanmıştır. Eğitime kaydolduğunuzda profilinize eklenir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitimlere katılmak için belirli zaman şartı yoktur. Dilediğininiz yer ve zamanda, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri internete bağlanabilen cihazlardan eğitime katılabilirsiniz. Eğitim süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır.

Hedef Kitle Kimdir?

Avukatlar Stajyer Avukatlar Hukuk fakültesi öğrencileri İİBF öğrencileri ve mezunları Türk Dış Politikası hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler Hukuk alanında faaliyet gösteren diğer kişiler

Gereksinimler

Bu eğitime katılmak için herhangi bir şart yoktur. Dileyen herkes eğitime katılabilir.

Konular

Öğrenci Değerlendirmeleri

5

0 Değerlendirme
5 Puan
0
4 Puan
0
3 Puan
0
2 Puan
0
1 Puan
0
Eğitim Özellikleri
Eğitmen

Dr.Furkan Kaya

1 Kurs
76 Kayıtlı Öğrenci

Dr. Furkan Kaya, Yeditepe Üniversitesi Tarih bölümünde Doktor Öğretim Üyesi olarak Siyasi Tarih, Türk Dış Politikası Tarihi ve Amerikan Tarihi üzerine dersler vermektedir.

İlgili Eğitimler