Ticari İşletme Hukuku

Cübbem

Eğitim

Akademik Eğitimler

Değerlendirme

(0)

Ticari İşletme Hukuku Eğitimine Neden Almalıyım?

Akademik bölümü ile hukuk fakültesi ve hukuk dersi alan diğer fakültelerde öğrencilere sınavlarında destek olmak hedeflenmiştir. Derslerin genel anlamda özeti niteliğinde ders anlatım videoları ile öğrenciler, dersleriyle ilgili genel bilgi sahibi olabilir veya daha önce çalıştığı dersi tekrar edebilir. Hukuk fakültesi derslerinin uzun ve anlaşılması zor derslerini kısa sürelerde kolayca anlaşılabilir şekilde anlatarak öğrencilerin işinin kolaylaştırılması amaçlanmıştır. Ticari İşletme Hukuku eğitimi, Ticari İşletme Hukuku dersinin tüm konularının (Ticaret Hukuku 1.Dönem) özeti niteliğindedir.

Eğitim İçeriği

Bu eğitimde; Ticari İşletme Ticari İşletmenin Unsurları Ticari İşletmede Merkez-Şube Ticari İşletmenin Devri -Rehini Ticari İşler Ticari Hükümler Ticari Yargı Tacir ve Tacir Olmanın Hükümleri Tacir Yardımcıları Ticaret Sicili Ticaret Unvanı ve İşletme Adı Marka Haksız Rekabet Ticari Defterler Cari Hesap Konuları anlatılmıştır.

Eğitim Süreci

Eğitim, online eğitim (online video) formatında hazırlanmıştır. Eğitime kaydolduğunuzda profilinize eklenir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitimlere katılmak için belirli zaman şartı yoktur. Dilediğininiz yer ve zamanda, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri internete bağlanabilen cihazlardan eğitime katılabilirsiniz. Eğitim süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır.

Hedef Kitle Kimdir?

Avukatlar Stajyer Avukatlar Hukuk fakültesi öğrencileri Hukuk dersi alan diğer öğrenciler Ticaret Hukuku alanında bilgi sahibi olmak isteyenler Diğer hukuk alanında faaliyet gösterenler

Gereksinimler

Bu eğitime katılmak için herhangi bir şart yoktur. Dileyen herkes eğitime katılabilir.

Konular

Öğrenci Değerlendirmeleri

5

0 Değerlendirme
5 Puan
0
4 Puan
0
3 Puan
0
2 Puan
0
1 Puan
0
Eğitim Özellikleri
Eğitmen

Cübbem

38 Kurs
3765 Kayıtlı Öğrenci

30 binden fazla kullanıcısı olan hukuk sosyal ağı ve hukuk yayıncılığı platformudur.

İlgili Eğitimler