Hukukta Kariyer Planlaması

Ebrar Efkan Bilgiç

Eğitim

Uygulamalı Hukuk Eğitimi

Değerlendirme

(0)

Hukukta Kariyer Planlaması Eğitimini Neden Almalıyım?

Üniversite yerleştirmelerinde büyük ilgi gören ve halihazırda çok yüksek sayıda öğrenci barındıran hukuk fakültelerine yerleşmek ile başlayan hukuk kariyerinize nasıl yön verdiğiniz ve geleceğinizi planlamanız kariyeriniz açısından çok önemlidir. Bu programda tüm bu süreçlerden geçmiş ve aynı zamanda dernek yöneticiliği de yapmakta olan Ebrar Efkan Bilgiç tarafından katılımcılara, kariyerlerinde onları nasıl bir sürecin beklediğini ve bu geleceğe nasıl hazırlanmaları gerektiği anlatılıyor.  

Eğitim İçeriği

Avukatlık Mesleğine İlişkin Çeşitli Kariyer Planlamaları Hukukçular İçin Sosyal Medya Kullanımı Yaz Stajı Süreci Yasal Staj Süreci Konuları ele alınmıştır.

Eğitim Süreci

Eğitim, online eğitim (online video) formatında hazırlanmıştır. Eğitime kaydolduğunuzda profilinize eklenir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitimlere katılmak için belirli zaman şartı yoktur. Dilediğininiz yer ve zamanda, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri internete bağlanabilen cihazlardan eğitime katılabilirsiniz. Eğitim süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır.

Hedef Kitle Kimdir?

Stajyer Avukatlar Hukuk fakültesi öğrencileri Diğer hukuk alanında faaliyet gösterenler

Gereksinimler

Bu eğitime katılmak için herhangi bir şart yoktur. Dileyen herkes eğitime katılabilir.  

Konular

Öğrenci Değerlendirmeleri

5

0 Değerlendirme
5 Puan
0
4 Puan
0
3 Puan
0
2 Puan
0
1 Puan
0
Eğitim Özellikleri
Eğitmen

Ebrar Efkan Bilgiç

1 Kurs
82 Kayıtlı Öğrenci

2009 - Elazığ Sarı Sayfalar Gazetesi Yazı İşleri 2013 - Üç Şey Dergisi Kurucu Yazı İşleri Müdürü 2013-2015 Maltepe Üniv. Yeni Ufuklar Hukuk Kulübü Başkanı 2015-... Kariyer Hukuk Derneği Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı 2018- ... Genç Tuğra Reklam ve Yayıncılık CEO 2018 - ... Genç Avukatlar Derneği Kurucu Yönetim Kurulu 2.Başkanı 2018 - Zengin&Zengin Law Firm Young Partner 2018 - Fenerbahçeli İş Adamları Vakfı 2018 - Bir'Takım Elbiseliler Romanı Yazarı

İlgili Eğitimler