Dilekçe Hazırlama Eğitimi

Av. Atakan Karataş

Eğitim

Popüler, Uygulamalı Hukuk Eğitimi

Değerlendirme

(2)

Eğitim İçeriği

Yazılı yargılama usulünün hakim olduğu Türk hukukunda hukukçular için en önemli hususlardan biri de dilekçelerin maddi ve şekli biçimidir. Biçimsiz ve özensiz hazırlanan dilekçeler her ne kadar içerik olarak dolu ve gerekçeli olsa dahi olumsuz bir intiba bırakacağı için yargılama sürecinde işleri zorlaştıracağına şüphe yoktur. Av. Atakan Karataş tarafından anlatılan Dilekçe Hazırlama Eğitiminde hukuk alanında faaliyet gösterenler için gerek maddi gerekse şekli anlamda başarılı ve etkileyici bir dilekçenin nasıl hazırlanacağı ele alınıyor.

Eğitim Süreci

Eğitim, online eğitim (online video) formatında hazırlanmıştır. Eğitime kaydolduğunuzda profilinize eklenir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitimlere katılmak için belirli zaman şartı yoktur. Dilediğininiz yer ve zamanda, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri internete bağlanabilen cihazlardan eğitime katılabilirsiniz. Eğitim süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır.

Hedef Kitle Kimdir?

Avukatlar Stajyer Avukatlar Hukuk fakültesi öğrencileri Dilekçe Hazırlama hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler Diğer hukuk alanında faaliyet gösterenler

Gereksinimler

Bu eğitime katılmak için herhangi bir şart yoktur. Dileyen herkes eğitime katılabilir.

Sertifika

Sertifikayı Adrese Gönderme İmkânı

Konular

Öğrenci Değerlendirmeleri

5

2 Değerlendirme
5 Puan
2
4 Puan
0
3 Puan
0
2 Puan
0
1 Puan
0

Av. Nasuh Buğra Karadağ

Aktarım ve anlatın son derece başarılı.

Beste Kaplan

çok yararlı bir dersti çok teşekkürler :)

Eğitim Özellikleri
Eğitmen

Av. Atakan Karataş

8 Kurs
961 Kayıtlı Öğrenci

Karataş Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesinden onur derecesi ile mezun olduktan sonra eğitim hayatına Bahçeşehir Üniversitesi Özel Hukuk Yüksek Lisansı yaparak devam etti. Yayımlanmış 50’den fazla makalesi bulunan Karataş çalışmalarını kurucu ortağı olduğu Startup Legalist bünyesinde sürdürmektedir.

İlgili Eğitimler