Hasta Hakları Hukuku Eğitimi

Av. Uzm. Dr. Ahmet Erzurumlu

Eğitim

Sağlık Hukuku

Değerlendirme

(0)

Eğitim Süreci

Eğitim, online eğitim (online video) formatında hazırlanmıştır. Eğitime kaydolduğunuzda profilinize eklenir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitimlere katılmak için belirli zaman şartı yoktur. Dilediğininiz yer ve zamanda, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri internete bağlanabilen cihazlardan eğitime katılabilirsiniz. Eğitim süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır.

Hedef Kitle Kimdir?

Avukatlar Stajyer Avukatlar Hukuk fakültesi öğrencileri Sağlık Hukuku hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler Diğer hukuk alanında faaliyet gösterenler

Gereksinimler

Bu eğitime katılmak için herhangi bir şart yoktur. Dileyen herkes eğitime katılabilir.

Konular

Öğrenci Değerlendirmeleri

5

0 Değerlendirme
5 Puan
0
4 Puan
0
3 Puan
0
2 Puan
0
1 Puan
0
Eğitim Özellikleri
Eğitmen

Av. Uzm. Dr. Ahmet Erzurumlu

6 Kurs
459 Kayıtlı Öğrenci

ANKARA doğumlu. İlk ve orta öğrenimini ANKARAda, lise İSTANBUL, KULELİ ASKERİ LİSESİ'nde tamamladı. GATA Tıp fakültesinden 1988 yılında mezun oldu. 1994 yılında ANKARA GATA'da Fizik Tedavi Rehabilitasyon Uzmanı oldu. TSK'da pratisyen ve uzman hekim olarak ANKARA, BAYBURT, KAYSERİ, DİYARBAKIR illerimizde askeri hekimlik ve idarecilik görevlerinde bulundu. ANKARA ve KAYSERİ'de serbest hekimlik, Özel tıp dal merkezi, hastane işletmeciliği ve ortaklıkları yaptı. FTR uzmanlığına ek olarak AKUPUNKTUR uzmanı olarak da tamamlayıcı tıp uygulayıcısı oldu.1994 yılından buyana ayrıca İŞ HEKİMİ dir. TSK’ dan 2007 yılında emekli Yarbaydır. KAYSERİ de amatör spor kulüpler federasyonunda ve KAYSERİSPOR ve ERCİYESSPOR'da yönetici, spor hekimi ve sporcu sağlığı eğitmenliği görevlerinde bulundu. UFUK ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ'nden mezun oldu. Halen ANKARA ÜNİVERSİTESİ'nde sağlık hukuku tezli yüksek lisans programına ve de ANKARA BAROSU avukatlık staj programına devam etmektedir. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Tıp uzmanlık alanında yurtiçi ve yurtdışı yayınları mevcuttur. Tıp mesleği ve sosyal STK üyelikleri mevcuttur. Klasik otomobil, antika, gezi ve okumak hobileridir.

İlgili Eğitimler