Hukuk İngilizcesi

Av. Ahmet Dülger

Eğitim

Popüler, Hukuk İngilizcesi

Değerlendirme

(5)

Hukuk İngilizcesi Eğitimini Neden Almalıyım?

Av. Ahmet Dülger tarafından hazırlanan Hukuk İngilizcesi eğitiminde Borçlar Hukuku, Türk Ticaret Hukuku, Uluslararası Hukuk ve Uluslararası Tahkim konularını, yani hukukun İngilizcesini online eğitimin avantajlarıyla öğrenmek mümkün. Ayrıca katılımcılar, hukuk terimlerinin yabancı dilde karşılıklarını ve nasıl kullanıldıklarını da bu programda bulabilecekler.  Bu programla birlikte çağımızda mutlaka edinilmesi gereken yetkinliklerden olan İngilizce bilginizi geliştirebilir ve özgeçmişini güçlendirebilirsiniz.

Hedef kitle kimdir?

Hukuk fakültesi öğrencileri Avukatlar Diğer hukuk alanında faaliyet gösterenler

Gereksinimler

Bu eğitime katılmak için herhangi bir şart yoktur. Dileyen herkes eğitime katılabilir.

Eğitim Süreci

Eğitim, online eğitim (online video) formatında hazırlanmıştır. Eğitime kaydolduğunuzda profilinize eklenir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitimlere katılmak için belirli zaman şartı yoktur. Dilediğininiz yer ve zamanda, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri internete bağlanabilen cihazlardan eğitime katılabilirsiniz. Eğitim süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır.

Neler Öğreneceğim?

Borçlar Hukuku-Temel Kavramlar Sözleşmelerin Şekli-İfa Sözleşmenin İhlali-Borç Türleri(Kaynakları) Türk Ticaret Hukuku Uluslararası Hukuk Uluslararası Tahkim

Önerilen Kaynaklar

Legal English with 14 Lectures and Practical Tips

Konular

Öğrenci Değerlendirmeleri

5

5 Değerlendirme
5 Puan
5
4 Puan
0
3 Puan
0
2 Puan
0
1 Puan
0

Yurukk

Av. Beyza Akgül

Sinem Kaya

Zuhal TAHİROĞLU

Büşra sarıaslan

Eğitim Özellikleri
Eğitmen

Av. Ahmet Dülger

1 Kurs
440 Kayıtlı Öğrenci

Ahmet Dülger, İstanbul Şehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden fakülte birincisi olarak mezun olmuştur. New York Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde “Uluslararası Yatırım Tahkiminde Kurumsal Mahkeme Sistemi: Dünya Ticaret Örgütü Örneği ve Avrupa Birliği Teklifiyle Yeni Döneme Geçiş” isimli teziyle yüksek lisans eğitimini onur derecesiyle tamamlamıştır. London School of Economics (İngiltere) ve European University Viadrina’da (Almanya) çeşitli uluslararası hukuk programlarında yer almıştır. Şu anda İstanbul Üniversitesi’nde özel hukuk bölümünde doktora çalışmalarına devam etmektedir. İstanbul Barosu ve New York Eyalet Barosu’na kayıtlı bir avukat olan Ahmet Dülger bir şirkette avukat olarak çalışmaktadır. Uluslararası birleşme-devralma projeleri, uluslararası yatırım ve ticari tahkim yargılamaları ve şirketlerin hukuki ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik projelerde yer almaktadır.

İlgili Eğitimler