Satış Sözleşmesi

Cübbem

Eğitim

Sözleşmeler

Değerlendirme

(0)

Satış Sözleşmesi Eğitimini Neden Almalıyım?

Akademik bölümü ile hukuk fakültesi ve hukuk dersi alan diğer fakültelerde öğrencilere sınavlarında destek olmak hedeflenmiştir. Derslerin genel anlamda özeti niteliğinde ders anlatım videoları ile öğrenciler, dersleriyle ilgili genel bilgi sahibi olabilir veya daha önce çalıştığı dersi tekrar edebilir. Hukuk fakültesi derslerinin uzun ve anlaşılması zor derslerini kısa sürelerde kolayca anlaşılabilir şekilde anlatarak öğrencilerin işinin kolaylaştırılması amaçlanmıştır. Satış sözleşmesi eğitimi, Borçlar Hukuku dersinin satış sözleşmeleri bölümünün program içeriğinde belirtilen konularının özeti niteliğindedir.

Eğitim İçeriği

Satış Sözleşmesinin Kurulması Satış Sözleşmesinin Hukuki Niteliği Satış Sözleşmesinin Unsurları Satış Sözleşmesinin Çeşitleri Taşınır Satışının Konusu Taşınır Satışında Yarar ve Hasarın Geçişi Tarafların Hak ve Yükümlülükleri Satıcının Borçları Satıcının Zapta Karşı Tekeffül Borcunun Şartları Zaptın Sonuçları Satıcının Ayıba Karşı Tekeffül Borcu Ayıba Karşı Tekeffülün Şartları Mesafeli Satışlarda Alıcının Ek Yükümlülükleri Ayıba Karşı Tekeffülde Zamanaşımı Satıcının Temerrüdü Satış Sözleşmesinde Alıcının Borçları Alıcının Temerrüdü Satıcının Zararının Hesabı Taşınmaz Satışı Konuları anlatılmıştır.

Eğitim Süreci

Eğitim, online eğitim (online video) formatında hazırlanmıştır. Eğitime kaydolduğunuzda profilinize eklenir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitimlere katılmak için belirli zaman şartı yoktur. Dilediğininiz yer ve zamanda, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri internete bağlanabilen cihazlardan eğitime katılabilirsiniz. Eğitim süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır.

Hedef Kitle Kimdir?

Avukatlar Stajyer Avukatlar Hukuk fakültesi öğrencileri Hukuk dersi alan diğer öğrenciler Kira Hukuku alanında bilgi sahibi olmak isteyenler Diğer hukuk alanında faaliyet gösterenler

Gereksinimler

Bu eğitime katılmak için herhangi bir şart yoktur. Dileyen herkes eğitime katılabilir.

Konular

Öğrenci Değerlendirmeleri

5

0 Değerlendirme
5 Puan
0
4 Puan
0
3 Puan
0
2 Puan
0
1 Puan
0
Eğitim Özellikleri
Eğitmen

Cübbem

38 Kurs
3767 Kayıtlı Öğrenci

30 binden fazla kullanıcısı olan hukuk sosyal ağı ve hukuk yayıncılığı platformudur.

İlgili Eğitimler