Hava Taşımacılığı Hukuku

Av. Çağlar Atilla

Eğitim

Uygulamalı Hukuk Eğitimi

Değerlendirme

(0)

Hava Taşımacılığı Hukuku Eğitimi

Av. Çağlar Atilla tarafından hazırlanan “Hava Taşımacılığı Hukuku” eğitiminde hava yolu taşımacılığında; kargo taşımacılığı esnasında taşıyıcıdan kaynaklı veya başka şekillerde meydana gelen yük üzerindeki hasarlarda, gecikmelerde veya yükün tamamen ziyaı esnasında hangi tarafın ne miktarda ve ne ölçüde sorumlu olacağına dair Montreal Sözleşmesi kapsamında değerlendirmelerde bulunuluyor.

Eğitim Süreci

Eğitim, online eğitim (online video) formatında hazırlanmıştır. Eğitime kaydolduğunuzda profilinize eklenir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitimlere katılmak için belirli zaman şartı yoktur. Dilediğininiz yer ve zamanda, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri internete bağlanabilen cihazlardan eğitime katılabilirsiniz. Eğitim süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır.

Hedef Kitle Kimdir?

Avukatlar Hukuk fakültesi öğrencileri Hukuk alanında faaliyet gösteren diğer kişiler Havacılık hukuku alanında bilgi sahibi olmak isteyenler

Gereksinimler

Bu eğitime katılmak için herhangi bir şart yoktur. Dileyen herkes eğitime katılabilir.  

Konular

Öğrenci Değerlendirmeleri

5

0 Değerlendirme
5 Puan
0
4 Puan
0
3 Puan
0
2 Puan
0
1 Puan
0
Eğitim Özellikleri
Eğitmen

Av. Çağlar Atilla

2 Kurs
193 Kayıtlı Öğrenci

Çağlar Atilla, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2006 yılında mezun oldu. Yüksek lisansını Ekonomi Hukuku üzerine İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde tamamladı. Yüksek lisansın ardından kurucusu olduğu Atilla Hukuk Bürosu’nda avukatlık mesleğini icra etmeye başladı. 2017 yılında Taleple.com’ un kuruluşunda yer aldı. Halihazırda Taleple.com’ da ve Atilla Hukuk Bürosu’nda kurucu ortak olarak görev almaktadır.

İlgili Eğitimler