E-Ticaret Hukuku

Av. Atakan Karataş

Eğitim

Teknoloji Hukuku

Değerlendirme

(0)

E-Ticaret Hukuku Eğitimini Neden Almalıyım?

E-ticaret sektörü, geleneksel ticaretten farklı olarak kendine has özellikler barındıran bir dünya. Avukat ve aynı zamanda sektörün içinden olması sebebiyle işin dinamiklerine hâkim olan Av. Atakan Karataş’ın bu programında katılımcılar temel kavramlar ve sözleşme ilişkilerini; çerez, gizlilik ve kişisel verilerin korunması politikalarını, mesafeli satış sözleşmesini ve e-ticaret mevzuatını ayrıca ticari elektronik iletiler ve örneklerini ve daha fazlasını öğrenirler. Hem hukukçular hem de e-ticaret sektörüne girmek isteyen veya halihazırda sektörde bulunanlar için anahtar niteliğinde bu programı online eğitim avantajlarıyla edinebilir ve kariyerinizde bir adım öne geçebilirsiniz.

Eğitim İçeriği

Temel Kavramlar ve Sözleşme İlişkileri Çerez Politikası, Gizlilik Politikası ve Kişisel Verilerin Korunması Politikası Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Elektronik Ticaret Mevzuatı Ticari Elektronik İletiler ve Örnekler

Eğitim Süreci

Eğitim, online eğitim (online video) formatında hazırlanmıştır. Eğitime kaydolduğunuzda profilinize eklenir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitimlere katılmak için belirli zaman şartı yoktur. Dilediğininiz yer ve zamanda, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri internete bağlanabilen cihazlardan eğitime katılabilirsiniz. Eğitim süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır.

Hedef Kitle Kimdir?

Avukatlar Stajyer Avukatlar Hukuk fakültesi öğrencileri E-ticaret alanında çalışanlar ve bu alana girmeyi düşünenler Hukuk alanında faaliyet gösteren diğer kişiler

Gereksinimler

Bu eğitime katılmak için herhangi bir şart yoktur. Dileyen herkes eğitime katılabilir.  

Konular

Öğrenci Değerlendirmeleri

5

0 Değerlendirme
5 Puan
0
4 Puan
0
3 Puan
0
2 Puan
0
1 Puan
0
Eğitim Özellikleri
Eğitmen

Av. Atakan Karataş

8 Kurs
960 Kayıtlı Öğrenci

Karataş Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesinden onur derecesi ile mezun olduktan sonra eğitim hayatına Bahçeşehir Üniversitesi Özel Hukuk Yüksek Lisansı yaparak devam etti. Yayımlanmış 50’den fazla makalesi bulunan Karataş çalışmalarını kurucu ortağı olduğu Startup Legalist bünyesinde sürdürmektedir.

İlgili Eğitimler