EU Competition Law

Özgür Baykara

Eğitim

Hukuk İngilizcesi

Değerlendirme

(0)

Bu eğitimin dili ingilizcedir.

Eğitim Süreci

Eğitim, online eğitim (online video) formatında hazırlanmıştır. Eğitim dili İngilizce olup verimli şekilde faydalanılması açısından orta düzey genel İngilizce bilgisi ve İngilizce hukuk terimlerine hakim olunması gerekir. Eğitime kaydolduğunuzda profilinize eklenir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitimlere katılmak için belirli zaman şartı yoktur. Dilediğininiz yer ve zamanda, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri internete bağlanabilen cihazlardan eğitime katılabilirsiniz. Eğitim süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır.

Hedef Kitle Kimdir?

Avukatlar Hukuk fakültesi öğrencileri Hukuk alanında faaliyet gösteren diğer kişiler İngilizce sözleşme hazırlama konusunda bilgi sahibi olmak isteyenler Avrupa Rekabet Hukuku alanında bilgi sahibi olmak isteyenler

Gereksinimler

Bu eğitime katılmak için herhangi bir şart yoktur. Eğitimden verimli şekilde yararlanabilmek için orta seviye İngilizce bilgisi ve hukuki terimlere hâkim olmanız gerekmektedir. Hukuk İngilizcesi alanında kendinizi geliştirmek için Hukuk İngilizcesi eğitimine göz atabilirsiniz.

Konular

Öğrenci Değerlendirmeleri

5

0 Değerlendirme
5 Puan
0
4 Puan
0
3 Puan
0
2 Puan
0
1 Puan
0
Eğitim Özellikleri
Eğitmen

Özgür Baykara

1 Kurs
81 Kayıtlı Öğrenci

İlgili Eğitimler