Hukuk İngilizcesi Pratikleri (İş Hukuku)

Av. Burcu Özsevinç

Eğitim

Hukuk İngilizcesi

Değerlendirme

(0)

Hukuk İngilizcesi Pratikleri (İş Hukuku) Eğitimini Neden Almalıyım?

Hukuk İngilizcesi ve aynı zamanda genel olarak İngilizce bilgisi, özellikle günümüzde hukukçular için büyük önem taşımaktadır. Edulegal olarak diğer hukuk İngilizcesi eğitimleri ile birlikte hukukçuların İngilizce yetkinlik seviyelerini arttırmayı amaçlıyoruz. Katılımcılar bu eğitimde Hukuk İngilizcelerini iş hukuku alanındaki temel kavram ve konuları öğrenerek geliştiriyorlar. İş Hukukunu bütün olarak detaylarla boğulmadan sunan bu programda Hukuki İngilizce kelime dağarcığınızı geliştirebilir ve İngilizce yetkinliğinizi arttırabilirsiniz.

Eğitim İçeriği

Basic Concepts of Labor Law Types of Employment Agreements Work on Call Working Hours Termination of the Employment Agreements Nature of Grounds (Valid Grounds-Just Grounds) Job Security & Valid Reasons Valid Reasons under the Law Just Grounds on the Termination with Immediate Effect Consequences of the Termination Remuneration for Dismissal

Eğitim Süreci

Eğitim, online eğitim (online video) formatında hazırlanmıştır. Eğitime kaydolduğunuzda profilinize eklenir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitimlere katılmak için belirli zaman şartı yoktur. Dilediğininiz yer ve zamanda, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri internete bağlanabilen cihazlardan eğitime katılabilirsiniz. Eğitim süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır.  

Hedef Kitle Kimdir?

Avukatlar Stajyer Avukatlar Hukuk fakültesi öğrencileri Diğer hukuk alanında faaliyet gösterenler Hukuk İngilizcesini geliştirmek isteyenler

Gereksinimler

Bu eğitime katılmak için herhangi bir şart yoktur. Dileyen herkes eğitime katılabilir.

Konular

Öğrenci Değerlendirmeleri

5

0 Değerlendirme
5 Puan
0
4 Puan
0
3 Puan
0
2 Puan
0
1 Puan
0
Eğitim Özellikleri
Eğitmen

Av. Burcu Özsevinç

3 Kurs
346 Kayıtlı Öğrenci

Burcu Özsevinç Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Türkiye’nin lider hukuk firmalarında uzun yıllar çalıştıktan sonra Türkiye, EMEA ve BDT ülkelerinde faaliyet gösteren bir holdingin Hukuk ve Uyum Direktörü pozisyonunu üstlenmiştir. Istanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi Hukuku Yüksek Lisans Programı’nı birincilikle tamamlayan Burcu Özsevinç, şirketler hukuku ve ticaret hukuku ile sözleşmeler, birleşme ve devralmalar, girişimcilik ve yatırım alma süreçleri, melek yatırımlar, iş hukuku ve mevzuata uyum süreçleri konularında tecrübe sahibidir; ve halihazırda MetLife Türkiye Hukuk Departmanını yönetmektedir.

İlgili Eğitimler