Kişisel Verilerin Korunması Hukuku

Av. Atakan Karataş

Eğitim

Teknoloji Hukuku

Değerlendirme

(0)

KVKK Eğitimini Neden Almalıyım?

Katılımcılar KVKK eğitiminde, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu, güncel gelişmeler, uluslararası düzenlemeler gibi teorik bilgileri öğrenir. Daha sonra, kişisel veriler hukuku açısından avukatların uygulamada karşılaştığı sorunlar, danışmanlık verilirken dikkat edilmesi gereken noktalar gibi pratik kısımlar ele alınır. Hem teorik hem de pratik olarak kişisel verilerin korunması konusunu ele alır. Bu açıdan hem avukatların hem de hukuk fakültesi öğrencilerinin ihtiyaçlarına cevap verir.

Eğitim İçeriği

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Mevcut Gelişmeler Uluslararası Düzenlemeler Uygulamada Kişisel Veriler

Eğitim Süreci

Eğitim, online eğitim (online video) formatında hazırlanmıştır. Eğitime kaydolduğunuzda profilinize eklenir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitimlere katılmak için belirli zaman şartı yoktur. Dilediğininiz yer ve zamanda, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri internete bağlanabilen cihazlardan eğitime katılabilirsiniz. Eğitim süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır.

Hedef Kitle Kimdir?

Avukatlar Stajyer Avukatlar Hukuk fakültesi öğrencileri Hukuk alanında faaliyet gösteren diğer kişiler

Gereksinimler

Bu eğitime katılmak için herhangi bir şart yoktur. Dileyen herkes eğitime katılabilir.  

Konular

Öğrenci Değerlendirmeleri

5

0 Değerlendirme
5 Puan
0
4 Puan
0
3 Puan
0
2 Puan
0
1 Puan
0
Eğitim Özellikleri
Eğitmen

Av. Atakan Karataş

8 Kurs
961 Kayıtlı Öğrenci

Karataş Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesinden onur derecesi ile mezun olduktan sonra eğitim hayatına Bahçeşehir Üniversitesi Özel Hukuk Yüksek Lisansı yaparak devam etti. Yayımlanmış 50’den fazla makalesi bulunan Karataş çalışmalarını kurucu ortağı olduğu Startup Legalist bünyesinde sürdürmektedir.

İlgili Eğitimler