Hukuk İngilizcesi Pratikleri (Startup Hukuku)

Av. Burcu Özsevinç

Eğitim

Hukuk İngilizcesi

Değerlendirme

(0)

Hukuk İngilizcesi Pratikleri (Start-up Hukuku) Eğitimini Neden Almalıyım?

Hukuk İngilizcesi ve aynı zamanda genel olarak İngilizce bilgisi, özellikle günümüzde hukukçular için büyük önem taşımaktadır. Edulegal olarak diğer hukuk İngilizcesi eğitimleri ile birlikte hukukçuların İngilizce yetkinlik seviyelerini arttırmayı amaçlıyoruz. Katılımcılar bu eğitimde Hukuk İngilizcelerini Start-up yani girişimcilik hukuku alanındaki temel kavram ve terimler üzerinden geliştiriyorlar.

Eğitim İçeriği

18 Mistakes That Kill Startups Six Steps in the Negotiation Process Wise Negotiation Do's and Don't's Necessity&Timing-Company Type Incorporation Documents Due Diligence-Scope-Closing-Signing Application to the Governmental Institutions During&After Closing Legal Consultant Need Expectations of Investors From Entrepreneurs

Eğitim Süreci

Eğitim, online eğitim (online video) formatında hazırlanmıştır. Eğitime kaydolduğunuzda profilinize eklenir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitimlere katılmak için belirli zaman şartı yoktur. Dilediğininiz yer ve zamanda, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri internete bağlanabilen cihazlardan eğitime katılabilirsiniz. Eğitim süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır.

Hedef Kitle Kimdir?

Avukatlar Stajyer Avukatlar Hukuk fakültesi öğrencileri Diğer hukuk alanında faaliyet gösterenler Hukuk İngilizcesini geliştirmek isteyenler

Gereksinimler

Bu eğitime katılmak için herhangi bir şart yoktur. Dileyen herkes eğitime katılabilir.

Konular

Öğrenci Değerlendirmeleri

5

0 Değerlendirme
5 Puan
0
4 Puan
0
3 Puan
0
2 Puan
0
1 Puan
0
Eğitim Özellikleri
Eğitmen

Av. Burcu Özsevinç

3 Kurs
346 Kayıtlı Öğrenci

Burcu Özsevinç Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Türkiye’nin lider hukuk firmalarında uzun yıllar çalıştıktan sonra Türkiye, EMEA ve BDT ülkelerinde faaliyet gösteren bir holdingin Hukuk ve Uyum Direktörü pozisyonunu üstlenmiştir. Istanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi Hukuku Yüksek Lisans Programı’nı birincilikle tamamlayan Burcu Özsevinç, şirketler hukuku ve ticaret hukuku ile sözleşmeler, birleşme ve devralmalar, girişimcilik ve yatırım alma süreçleri, melek yatırımlar, iş hukuku ve mevzuata uyum süreçleri konularında tecrübe sahibidir; ve halihazırda MetLife Türkiye Hukuk Departmanını yönetmektedir.

İlgili Eğitimler