Hukuka Giriş Tüm Sene

Cübbem

Eğitim

Uygulamalı Hukuk Eğitimi

Değerlendirme

(0)
79,00 TL 49,00 TL
Satın Al

Hukuka Giriş Eğitimini Neden Almalıyım?

Akademik bölümü ile hukuk fakültesi ve hukuk dersi alan diğer fakültelerde öğrencilere sınavlarında destek olmak hedeflenmiştir. Derslerin genel anlamda özeti niteliğinde ders anlatım videoları ile öğrenciler, dersleriyle ilgili genel bilgi sahibi olabilir veya daha önce çalıştığı dersi tekrar edebilir. Hukuk fakültesi derslerinin uzun ve anlaşılması zor derslerini kısa sürelerde kolayca anlaşılabilir şekilde anlatarak öğrencilerin işinin kolaylaştırılması amaçlanmıştır. Hukuka Giriş eğitimi, Hukuka Giriş dersinin program içeriğinde belirtilen konularının özeti niteliğindedir.

Eğitim İçeriği

Hukukun Kaynakları Kamu-Özel Hukuk Ayrımı Kamu-Özel Hukuk Ayrımı, Yargı Teşkilatı Hukuk Sistemleri, Hukuk Kurallarının Türleri, Kanunların Uygulanması ve Yorumlanması Hâkimin Takdir Yetkisi ve Hukuk Kurallarının Müeyyidesi, Adalet ve Hak Kavramı Konuları anlatılmıştır.

Eğitim Süreci

Eğitim, online eğitim (online video) formatında hazırlanmıştır. Eğitime kaydolduğunuzda profilinize eklenir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitimlere katılmak için belirli zaman şartı yoktur. Dilediğininiz yer ve zamanda, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri internete bağlanabilen cihazlardan eğitime katılabilirsiniz. Eğitim süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır.

Hedef Kitle Kimdir?

Avukatlar Stajyer Avukatlar Hukuk fakültesi öğrencileri Hukuk dersi alan diğer öğrenciler Hukuk fakültesinde okumayı düşünenler Diğer hukuk alanında faaliyet gösterenler

Gereksinimler

Bu eğitime katılmak için herhangi bir şart yoktur. Dileyen herkes eğitime katılabilir.

Konular

Öğrenci Değerlendirmeleri

5

0 Değerlendirme
5 Puan
0
4 Puan
0
3 Puan
0
2 Puan
0
1 Puan
0
Eğitim Özellikleri
Eğitmen

Cübbem

40 Kurs
3827 Kayıtlı Öğrenci

30 binden fazla kullanıcısı olan hukuk sosyal ağı ve hukuk yayıncılığı platformudur.

İlgili Eğitimler