İngilizce Sözleşme Hazırlama Programı

Av. Burcu Özsevinç

Eğitim

Hukuk İngilizcesi

Değerlendirme

(0)

İngilizce Sözleşme Hazırlama Eğitimini Neden Almalıyım?

Sözleşme bilgisinin bir hukukçu için olmazsa olmaz yetkinliklerdendir. Sözleşmeler alanında kendini geliştirmek, ayrıca bunu İngilizce gibi global bir dilde yapmak mesleki başarıyı üst seviyeye çıkaracaktır.  İngilizce Sözleşme Hazırlama Programı da tam olarak bu amaca uygun hazırlanmış. İngilizce sözleşmelerde önemli temel kavramların, spesifik olarak satış sözleşmesinde dikkat edilmesi gereken hususların ve İngilizce satış sözleşmesi örneğinin ele alındığı bu program ile hukuk kariyerinde bir adım öne geçmek mümkün.

Eğitim İçeriği

Bu eğitim genel olarak İngilizce sözleşme hazırlarken nelere dikkat edilmesi gerektiği ve satış sözleşmeleri hazırlanırken dikkat edilmesi gereken hususlar ele alınmıştır. Eğitimin sonunda örnek bir İngilizce satış sözleşmesi incelenmiştir. Eğitim dili Türkçe’dir. oThe Doctrine of Freedom of Contract o Formation of Contracts o Representation o Enforceability o The Concept of Invalidities o Termination of Contracts o The Concept of Damage o Features of Sales Agreement o Drafting a Sales Agreement in English konuları ele alınmıştır.

Eğitim Süreci

Eğitim, online eğitim (online video) formatında hazırlanmıştır. Eğitime kaydolduğunuzda profilinize eklenir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitimlere katılmak için belirli zaman şartı yoktur. Dilediğininiz yer ve zamanda, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri internete bağlanabilen cihazlardan eğitime katılabilirsiniz. Eğitim süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır.

Hedef Kitle Kimdir?

Avukatlar Stajyer Avukatlar Hukuk fakültesi öğrencileri Hukuk alanında faaliyet gösteren diğer kişiler

Gereksinimler

Bu eğitime katılmak için herhangi bir şart yoktur. Dileyen herkes eğitime katılabilir.  

Konular

Öğrenci Değerlendirmeleri

5

0 Değerlendirme
5 Puan
0
4 Puan
0
3 Puan
0
2 Puan
0
1 Puan
0
Eğitim Özellikleri
Eğitmen

Av. Burcu Özsevinç

3 Kurs
346 Kayıtlı Öğrenci

Burcu Özsevinç Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Türkiye’nin lider hukuk firmalarında uzun yıllar çalıştıktan sonra Türkiye, EMEA ve BDT ülkelerinde faaliyet gösteren bir holdingin Hukuk ve Uyum Direktörü pozisyonunu üstlenmiştir. Istanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi Hukuku Yüksek Lisans Programı’nı birincilikle tamamlayan Burcu Özsevinç, şirketler hukuku ve ticaret hukuku ile sözleşmeler, birleşme ve devralmalar, girişimcilik ve yatırım alma süreçleri, melek yatırımlar, iş hukuku ve mevzuata uyum süreçleri konularında tecrübe sahibidir; ve halihazırda MetLife Türkiye Hukuk Departmanını yönetmektedir.

İlgili Eğitimler