Key Clauses in a Contract

Av.Zeynep Dinçer Vent

Eğitim

Hukuk İngilizcesi

Değerlendirme

(0)

Bu eğitimin dili ingilizcedir.

Eğitimin İçeriği

Konu başlıkları şunlardır; What is a contract? What is needed to form a contract? Main Elements of a Contract What about terms and conditions? What to be careful about in certain topics? Acceptance Changes Force Majeure Governing Law and Dispute Resolution Indemnity Liability Penalty Termination Time Extension Warranty

Eğitim Süreci

Eğitim, online eğitim (online video) formatında hazırlanmıştır. Eğitim dili İngilizce olup verimli şekilde faydalanılması açısından orta düzey genel İngilizce bilgisi ve İngilizce hukuk terimlerine hakim olunması gerekir. Eğitime kaydolduğunuzda profilinize eklenir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitimlere katılmak için belirli zaman şartı yoktur. Dilediğininiz yer ve zamanda, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri internete bağlanabilen cihazlardan eğitime katılabilirsiniz. Eğitim süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır.

Hedef Kitle Kimdir?

Avukatlar Hukuk fakültesi öğrencileri Hukuk alanında faaliyet gösteren diğer kişiler İngilizce sözleşme hazırlama konusunda bilgi sahibi olmak isteyenler Sözleşmeler hukuku alanında bilgi sahibi olmak isteyenler

Gereksinimler

Bu eğitime katılmak için herhangi bir şart yoktur. Eğitimden verimli şekilde yararlanabilmek için orta seviye İngilizce bilgisi ve hukuki terimlere hâkim olmanız gerekmektedir. Hukuk İngilizcesi alanında kendinizi geliştirmek için Hukuk İngilizcesi eğitimine göz atabilirsiniz.  

Konular

Öğrenci Değerlendirmeleri

5

0 Değerlendirme
5 Puan
0
4 Puan
0
3 Puan
0
2 Puan
0
1 Puan
0
Eğitim Özellikleri
Eğitmen

Av.Zeynep Dinçer Vent

1 Kurs
90 Kayıtlı Öğrenci

Av. Zeynep Dinçer Vent Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2012 yılında mezun olmuştur. Yüksek lisansını İngiltere’de Uluslararası Ticaret Hukuku alanında gerçekleştirmiştir. Alanında önde gelen hukuk bürolarında çalışarak avukatlık mesleğini icra etmeye başlayan Dinçer, şu anda global bir şirketin hukuk departmanında çalışmalarını sürdürmektedir.

İlgili Eğitimler