Hukuk İngilizcesi-Temel Kavramlar

Cübbem

Eğitim

Hukuk İngilizcesi

Değerlendirme

(1)
99,00 TL 59,00 TL
Satın Al

Hukuk İngilizcesi Temel Kavramlar Eğitimini Neden Almalıyım? Dünya genelinde yaygınlaşan küreselleşme akımının da etkisiyle yabancı dil bilmek her önemli mesleğin hatta gündelik hayatın gerekliliği haline geldi. Bu bağlamda kariyerinize katkı sağlamak içine mesleki İngilizce olmazsa olmazlardan olmuş durumda. Hukukçular içinde git gide artan yabancı müvekkil portföyü, Hukuk İngilizcesini hukukçular için olmazsa olmaz haline getirmektedir. Bu kursumuzda Temel seviyeden başlayarak Hukuk İngilizcesinde yetkinlik kazanmanızı hedeflemekteyiz.

Hedef kitle kimdir?


Hukuk fakültesi öğrencileri Avukatlar Diğer hukuk alanında faaliyet gösterenler Gereksinimler A1-A2 Seviyesinde İngilizce Yetkinliği Genel Hukuk Bilgisi

Neler Öğreneceğim?


Hukuk İngilizcesine Hakim Olacaklar Mesleki İngilizcelerinde Yetkinlik Kazanacaklar

Eğitim Süreci


Eğitim, online eğitim (online video) formatında hazırlanmıştır. Eğitime kaydolduğunuzda profilinize eklenir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitimlere katılmak için belirli zaman şartı yoktur. Dilediğininiz yer ve zamanda, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri internete bağlanabilen cihazlardan eğitime katılabilirsiniz. Eğitim süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır.

Gereksinimler


Bu programa katılmak için herhangi bir şart yoktur. Dileyen herkes programa katılabilir.

SertifikaSertifikayı Adrese Gönderme İmkânı


Konular

Öğrenci Değerlendirmeleri

5

1 Değerlendirme
5 Puan
1
4 Puan
0
3 Puan
0
2 Puan
0
1 Puan
0

Canan Tilaver

Eğitim Özellikleri
Eğitmen

Cübbem

41 Kurs
3748 Kayıtlı Öğrenci

30 binden fazla kullanıcısı olan hukuk sosyal ağı ve hukuk yayıncılığı platformudur.

İlgili Eğitimler