Aile Hukuku

Cübbem

Eğitim

Akademik Eğitimler

Değerlendirme

(0)
79,00 TL 39,00 TL
Satın Al

Aile Hukuku Eğitimini Neden Almalıyım?

Akademik bölümü ile hukuk fakültesi ve hukuk dersi alan diğer fakültelerde öğrencilere sınavlarında destek olmak hedeflenmiştir. Derslerin genel anlamda özeti niteliğinde ders anlatım videoları ile öğrenciler, dersleriyle ilgili genel bilgi sahibi olabilir veya daha önce çalıştığı dersi tekrar edebilir. Hukuk fakültesi derslerinin uzun ve anlaşılması zor derslerini kısa sürelerde kolayca anlaşılabilir şekilde anlatarak öğrencilerin işinin kolaylaştırılması amaçlanmıştır. Aile Hukuku eğitimi, Aile Hukuku dersinin tüm dönem konularının özeti niteliğindedir.

Eğitim İçeriği

Aile Hukukunun Genel İlkeleri, Nişanlanma, Aile Mahkemelerinin Görevleri Evlenme, Evlenmenin Hükümleri, Evlilik Birliğinin Korunması Evlilikte Mal Rejimleri, Evlenmenin Sona Ermesi, Boşanma Boşanmanın Özel-Genel Sebepleri, Soybağı, Babalık Davası Velayet, Velayetin Kaldırılması, Aile Malları Vesayet, Vasi, Kayyım ve Yasal Danışmanlık Konuları anlatılmıştır.

Eğitim Süreci

Eğitim, online eğitim (online video) formatında hazırlanmıştır. Eğitime kaydolduğunuzda profilinize eklenir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitimlere katılmak için belirli zaman şartı yoktur. Dilediğininiz yer ve zamanda, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri internete bağlanabilen cihazlardan eğitime katılabilirsiniz. Eğitim süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır.  

Hedef Kitle Kimdir?

Avukatlar Stajyer Avukatlar Hukuk fakültesi öğrencileri Hukuk dersi alan diğer öğrenciler Aile Hukuku alanında bilgi sahibi olmak isteyenler Diğer hukuk alanında faaliyet gösterenler

Gereksinimler

Bu eğitime katılmak için herhangi bir şart yoktur. Dileyen herkes eğitime katılabilir.

Konular

Öğrenci Değerlendirmeleri

5

0 Değerlendirme
5 Puan
0
4 Puan
0
3 Puan
0
2 Puan
0
1 Puan
0
Eğitim Özellikleri
Eğitmen

Cübbem

41 Kurs
3523 Kayıtlı Öğrenci

30 binden fazla kullanıcısı olan hukuk sosyal ağı ve hukuk yayıncılığı platformudur.

İlgili Eğitimler