Ticari Elektronik İleti Eğitimi

Av. Aynur Kahraman

Eğitim

Teknoloji Hukuku

Değerlendirme

(0)
99,00 TL 49,00 TL
Satın Al

Eğitim Süreci

Eğitim, online eğitim (online video) formatında hazırlanmıştır. Eğitime kaydolduğunuzda profilinize eklenir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitimlere katılmak için belirli zaman şartı yoktur. Dilediğininiz yer ve zamanda, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri internete bağlanabilen cihazlardan eğitime katılabilirsiniz. Eğitim süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır.

Hedef Kitle Kimdir?

Avukatlar Stajyer Avukatlar Hukuk fakültesi öğrencileri Firma Sahipleri Ticari Elektronik İleti hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler Diğer hukuk alanında faaliyet gösterenler

Gereksinimler

Bu eğitime katılmak için herhangi bir şart yoktur. Dileyen herkes eğitime katılabilir.

Öğrenci Değerlendirmeleri

5

0 Değerlendirme
5 Puan
0
4 Puan
0
3 Puan
0
2 Puan
0
1 Puan
0
Eğitim Özellikleri
Eğitmen

Av. Aynur Kahraman

1 Kurs
65 Kayıtlı Öğrenci

Başarı bursu ile girdiği Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2011 yılında mezun oldu. 2007-2008 yıllarında Erasmus programı kapsamında Polonya’da University of Lodz’da eğitim gördü. 2019 yılında Bilgi Üniversitesi Bilişim ve Teknoloji Hukuku Master Programı'ndan mezun olarak LL.M. ünvanını kazanmıştır. Akbank ve YapıKredi’de görev yaptıktan sonra 2018 yılında KPVERİ ve Köksal Partners bünyesine katıldı. 2019 yılında Köksal Partners Uyum Projeleri'nden sorumlu Partner' oldu. 2020 yılında KPVERİ ve Köksal Partners ortaklığından ayrılarak K-Legal'i kurdu. Sermaye Piyasası ve Finansal Hizmetler için SPL (2) sertifikası bulunmaktadır. Kişisel Veri Uyum Projeleri ve Denetim (KVKK GDPR), E-Ticaret Danışmanlığı, İleti Yönetim Sistemi Danışmanlığı (İYS), Start-Up Kuruluşları, Mobil Uygulama Danışmanlığı, Influencer Marketing, Dijital Pazarlama ve Reklam Hukuku alanında çalışmaktadır.

İlgili Eğitimler