Uygulamalı UYAP

Av. Lemi Keleş

Eğitim

Uygulamalı Hukuk Eğitimi

Değerlendirme

(0)

Avukat UYAP Portalını Neden Öğrenmeliyim?

UYAP avukat portalı ile çoğu hukuki işlem online olarak yapılmaya başlandı. Avukatlar, Uyap üzerinden dava açabilir, savcılığa şikâyette bulunabilir, vekaletname sunabilir, dosya durumunu görebilir ve daha birçok işlemi gerçekleştirebilir hale geldi. Bu programda da bunları nasıl yapabileceğinizi uygulamalı olarak öğrenebilirsiniz. Özellikle hukuk öğrencileri, Uyap bilgisi ile staj döneminde bir adım öne geçebilir ve staj imkanlarından öncelikli olarak yararlanabilir.

Eğitim İçeriği

Uyap Üzerinden Dava Açımı Savcılığa Şikâyet Dilekçesi Gönderme Vekaletname Sunumu Dosya Durumunu Görme Yapılan İşlemlerin Mahkeme Dosyasına Girdiğini Doğrulamak

Eğitim Süreci

Eğitim, online eğitim (online video) formatında hazırlanmıştır. Eğitime kaydolduğunuzda profilinize eklenir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitimlere katılmak için belirli zaman şartı yoktur. Dilediğininiz yer ve zamanda, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri internete bağlanabilen cihazlardan eğitime katılabilirsiniz. Eğitim süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır.

Hedef Kitle Kimdir?

Avukatlar Stajyer Avukatlar Hukuk fakültesi öğrencileri Hukuk alanında faaliyet gösteren diğer kişiler

Gereksinimler

Bu eğitime katılmak için herhangi bir şart yoktur. Dileyen herkes eğitime katılabilir.

Konular

Öğrenci Değerlendirmeleri

5

0 Değerlendirme
5 Puan
0
4 Puan
0
3 Puan
0
2 Puan
0
1 Puan
0
Eğitim Özellikleri
Eğitmen

Av. Lemi Keleş

2 Kurs
330 Kayıtlı Öğrenci

http://www.lemikeles.av.tr

İlgili Eğitimler