Yapay Zeka Hukuku

Şükrü Köse

Eğitim

Teknoloji Hukuku

Değerlendirme

(0)

Yapay Zeka Hukuku Eğitimini Neden Almalıyım?

Yapay Zeka Hukuku programında, çağımızın en önemli gelişmelerinden olan yapay zekanın hukuk mesleğine olası etkilerini ve kullanım alanlarını öğrenebilirsiniz. Yapay Zekanın meslekleri yok edeceği konusu hukukçular için de sıkça sorulan sorulardan biri haline geldi. Bu programda da genel olarak yapay zekanın ne olduğunun ve kullanım alanlarının yanında bunların hukukla olan etkileşimleri ele alınıyor. Yapay zeka ve Hukuk etkileşimi ile ilgili bilgi sahibi olmak ve mesleğinin gelecekteki yeri hakkında öngörü sahibi olmak isteyenler için başarılı bir program.

Eğitim İçeriği

Yapay Zeka Nedir? Yapay Zeka’nın Kullanım Alanları Nelerdir? Yapay Zeka’nın geleceğinde hukuk nerede olacak? Mevcut Yapay Zeka Uygulamalarında hukuk nerede olacak? Azimolar Konferansında alınan 23 prensip karar nedir? Karanlık fabrika nedir? Otonom araçların hukuktaki geleceği ne olacak?

Eğitim Süreci

Eğitim, online eğitim (online video) formatında hazırlanmıştır. Eğitime kaydolduğunuzda profilinize eklenir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitimlere katılmak için belirli zaman şartı yoktur. Dilediğininiz yer ve zamanda, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri internete bağlanabilen cihazlardan eğitime katılabilirsiniz. Eğitim süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır.

Hedef Kitle Kimdir?

Avukatlar Stajyer Avukatlar Şirket Yöneticileri Şirket Çalışanları Hukuk fakültesi öğrencileri Hukuk alanında faaliyet gösteren diğer kişiler

Gereksinimler

Bu eğitime katılmak için herhangi bir şart yoktur. Dileyen herkes eğitime katılabilir.

Konular

Öğrenci Değerlendirmeleri

5

0 Değerlendirme
5 Puan
0
4 Puan
0
3 Puan
0
2 Puan
0
1 Puan
0
Eğitim Özellikleri
Eğitmen

Şükrü Köse

3 Kurs
370 Kayıtlı Öğrenci

Siemens Türkiye'de çalışmaktayım.Teknolojik gelişmelerin hukuki boyutlarını irdeleyerek hukukun teknolojik gelişmelerin hızını yakalaması için çaba göstermekteyim.Hazırladığım programlarla hukukçuların yeni teknolojilerden haberdar olmasını ve hukuki alt yapısını öğrenmelerini hedefliyorum.

İlgili Eğitimler