Amerikan Hukuku

Cem Toker

Eğitim

Uygulamalı Hukuk Eğitimi

Değerlendirme

(0)

Cem Toker’in Amerikan Hukuku Eğitimini Neden Almalıyım?

Amerika’da finans sektöründe çalışan ve uluslararası danışmanlık, rehberlik ve dil hizmetleri veren bir şirket kurmuş olan Cem Toker tarafından verilen bu programda katılımcılar, Amerikan Hukuk Sistemini uzmanından öğrenir.

Eğitim İçeriği

Amerikan Hukuk Sistemi

Eğitim Süreci

Eğitim, online eğitim (online video) formatında hazırlanmıştır. Eğitime kaydolduğunuzda profilinize eklenir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitimlere katılmak için belirli zaman şartı yoktur. Dilediğininiz yer ve zamanda, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri internete bağlanabilen cihazlardan eğitime katılabilirsiniz. Eğitim süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır.

Hedef Kitle Kimdir?

Avukatlar Stajyer Avukatlar Hukuk fakültesi öğrencileri İİBF öğrencileri ve mezunları Amerikan hukuk sistemi hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler Hukuk alanında faaliyet gösteren diğer kişiler

Gereksinimler

Bu eğitime katılmak için herhangi bir şart yoktur. Dileyen herkes eğitime katılabilir.  

Konular

Öğrenci Değerlendirmeleri

5

0 Değerlendirme
5 Puan
0
4 Puan
0
3 Puan
0
2 Puan
0
1 Puan
0
Eğitim Özellikleri
Eğitmen

Cem Toker

1 Kurs
73 Kayıtlı Öğrenci

1957 yılında İstanbul'da doğdu. Orta öğrenimini İstanbul İngiliz Lisesinde bitiren Cem Toker, yüksek öğrenimini Arizona Üniversitesi Ekonomi Bölümünde tamamladı. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Amerika'da finans sektöründe çalıştı ve uluslararası danışmanlık, rehberlik ve dil hizmetleri veren bir şirket kurdu. 1996'da Liberal Demokrat Parti'ye katıldı. Parti'nin İstanbul İl Yönetim Kurulu üyeliği, İstanbul İl Başkanlığı, Genel Sekreter Yardımcılığı ve Genel Sekreterlik görevlerinde bulundu. 20 Nisan 2005 tarihinde de LDP'nin genel başkanı oldu. Öte yandan Toker, Arizona Türk-Amerikan Derneği ile Liberal Demokrasi Enstitüsü'nün kurucu üyeleri arasındadır.

İlgili Eğitimler