Arabuluculuk

Av. Arb. Efsun Matur

Eğitim

Uygulamalı Hukuk Eğitimi

Değerlendirme

(0)

Eğitim Süreci

Eğitim, online eğitim (online video) formatında hazırlanmıştır. Eğitime kaydolduğunuzda profilinize eklenir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitimlere katılmak için belirli zaman şartı yoktur. Dilediğininiz yer ve zamanda, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri internete bağlanabilen cihazlardan eğitime katılabilirsiniz. Eğitim süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır. *Bu eğitim Arabuluculuk akreditasyonu sağlamamaktadır.

Hedef Kitle Kimdir?

Avukatlar Stajyer Avukatlar Hukuk fakültesi öğrencileri Arabuluculuk hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler Diğer hukuk alanında faaliyet gösterenler

Gereksinimler

Bu eğitime katılmak için herhangi bir şart yoktur. Dileyen herkes eğitime katılabilir.

Konular

Öğrenci Değerlendirmeleri

5

0 Değerlendirme
5 Puan
0
4 Puan
0
3 Puan
0
2 Puan
0
1 Puan
0
Eğitim Özellikleri
Eğitmen

Av. Arb. Efsun Matur

1 Kurs
66 Kayıtlı Öğrenci

Matur & Ökten & Karayel Keßler Hukuk Bürosu,'nun kurucularından Av. Arb. Efsun Matur, aynı zamanda Akdeniz Uyuşmazlık Çözüm Merkezinin kurucularındandır. 1983 yılında İzmir Bornova Anadolu Lisesi,'nden (BAL), 1988 yılında ise Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. 1989 yılından bu yana İzmir Barosu'na kayıtlı olan Av. Arb. Efsun Matur, iyi derecede İngilizce bilmektedir. Barolar Birliği ve Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden arabuluculuk eğitimi alan Av. Arb. Efsun Matur, bu eğitimi 2013 yılında başarıyla tamamlamış ve Arabuluculuk Sicili'ne kaydolmuştur. Avukat, 2016 yılında Global Mediators Network (GMN) eğitimini alarak uluslararası arabuluculuk yapmaya hak kazanmıştır. Bunun yanı sıra Av. Arb. Efsun Matur 2010 yılında İzmir Barosu'nun bünyesinde düzenlenen Avrupa İnsan Hakları Mahkeme'sine Başvuruve 2012 yılında da yine İzmir Barosu bünyesinde gerçekleşen ;Anayasa Mahkemesi'ne Bireysel Başvuru; konulu eğitim seminerlerine katılmıştır. Av. Arb. Efsun Matur, Eylül 2016'dan beri Kıbrıs Amerikan Üniversitesi - Girne Amerikan Üniversitesi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı ve MBB (Mediators Boyend Borders) tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen Diplomasi Okulu'nda Uluslararası Saha Diplomasisi (grass root) eğitimi almıştır. Av. Arb. Efsun Matur, Collegal platfomunun destekçilerindendir.

İlgili Eğitimler