IELTS'e Nasıl Hazırlanılır

Perçin İmrek

Eğitim

Hukuk İngilizcesi

Değerlendirme

(0)

IELTS’e Nasıl Hazırlanılır Eğitimini Neden Almalıyım?

Günümüz şartlarında hukukçular için İngilizce olmazsa olmaz niteliklerden. İngilizceyi sadece biliyor olmak yetmiyor aynı zamanda bilgiyi kanıtlamak da gerekiyor. Çoğu zaman da bu IELTS ve TOEFL sınavları yoluyla gerçekleştiriliyor. Bu programda katılımcılar, halihazırda bu sınavdan çok yüksek (8.5 overall) puan almış ve İngilizce seviyesi çok iyi olan Perçin İmrek tarafından sınava nasıl hazırlanacaklarını öğreniyorlar. Bu süreçte dikkat edilmesi gereken noktalara ve işinizi kolaylaştıracak ipuçlarına bu programda ulaşabilirsiniz. Siz de bu tarz bir sınava hazırlanıyor ve nereden başlamanız gerektiğini bilmiyorsanız IELTS’e Nasıl Hazırlanılır programı size göre.

Eğitimin İçeriği

IELTS nedir? Genel IELTS Tavsiyeleri Writing - Writing Uygulama Speaking - Speaking Uygulama Reading - Reading Uygulama Listening - Listening Uygulama  

Eğitim Süreci

Eğitim, online eğitim (online video) formatında hazırlanmıştır. Eğitime kaydolduğunuzda profilinize eklenir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitimlere katılmak için belirli zaman şartı yoktur. Dilediğininiz yer ve zamanda, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri internete bağlanabilen cihazlardan eğitime katılabilirsiniz. Eğitim süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır.

Hedef Kitle Kimdir?

Avukatlar Stajyer Avukatlar IELTS sınavına girmeyi düşünen herkes Hukuk fakültesi öğrencileri Hukuk alanında faaliyet gösteren diğer kişiler

Gereksinimler

Bu eğitime katılmak için herhangi bir şart yoktur. Dileyen herkes eğitime katılabilir.

Konular

Öğrenci Değerlendirmeleri

5

0 Değerlendirme
5 Puan
0
4 Puan
0
3 Puan
0
2 Puan
0
1 Puan
0
Eğitim Özellikleri
Eğitmen

Perçin İmrek

2 Kurs
138 Kayıtlı Öğrenci

Perçin İmrek 31 yaşında bir eğitmen, girişimci, seyyah, yazar ve konuşmacıdır. Üniversiteyi Çanakkele'de, akabinde yüksek lisansını Belçika'da yapan Perçin İmrek şu anda Bosphorus Story House isimli kurduğu bir oluşumda uluslararası eğitimler vermektedir. Bireysel İngilizce dersleri veren Perçin İmrek Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca ve İspanyolca konuşmakta, Çince öğrenmektedir.

İlgili Eğitimler