İş Hukuku Tüm Sene

Cübbem

Eğitim

Akademik Eğitimler

Değerlendirme

(0)

İş Hukuku Eğitimini Neden Almalıyım?

Akademik bölümü ile hukuk fakültesi ve hukuk dersi alan diğer fakültelerde öğrencilere sınavlarında destek olmak hedeflenmiştir. Derslerin genel anlamda özeti niteliğinde ders anlatım videoları ile öğrenciler, dersleriyle ilgili genel bilgi sahibi olabilir veya daha önce çalıştığı dersi tekrar edebilir. Hukuk fakültesi derslerinin uzun ve anlaşılması zor derslerini kısa sürelerde kolayca anlaşılabilir şekilde anlatarak öğrencilerin işinin kolaylaştırılması amaçlanmıştır. İş Hukuku programı, İş Hukuku dersinin tüm dönem konularının özeti niteliğindedir.

Eğitim İçeriği

İş Hukukunun Tanımı, Kaynakları ve Kavramlar İş Hukuku Kapsamında İstisnalar, İş Sözleşmesinin Çeşitleri ve Özellikleri Çalışma Koşullarının Düzenlenmesi, İş Sözleşmesinin Hükümsüzlüğü ve İş Sözleşmesinden Doğan Borçlar İş Sözleşmesini Fesih Dışında Sona Erdiren Durumlar İş Hukukunda Çalışma Kavramı, Sendika Kavramı, Kuruluşu İşleyişi, Unsurları ve Sendika Üyeliğinin Sona Ermesi Toplu İş Sözleşmesi ve Unsurları Toplu İş Uyuşmazlığı, Grev, Lokavt Unsuları ve Sonuçları Konuları anlatılmıştır.

Eğitim Süreci

Eğitim, online eğitim (online video) formatında hazırlanmıştır. Eğitime kaydolduğunuzda profilinize eklenir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitimlere katılmak için belirli zaman şartı yoktur. Dilediğininiz yer ve zamanda, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri internete bağlanabilen cihazlardan eğitime katılabilirsiniz. Eğitim süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır.  

Hedef Kitle Kimdir?

Avukatlar Stajyer Avukatlar Hukuk fakültesi öğrencileri Hukuk dersi alan diğer öğrenciler İş Hukuku alanında bilgi sahibi olmak isteyenler Diğer hukuk alanında faaliyet gösterenler

Gereksinimler

Bu eğitime katılmak için herhangi bir şart yoktur. Dileyen herkes eğitime katılabilir.

Konular

Öğrenci Değerlendirmeleri

5

0 Değerlendirme
5 Puan
0
4 Puan
0
3 Puan
0
2 Puan
0
1 Puan
0
Eğitim Özellikleri
Eğitmen

Cübbem

38 Kurs
3767 Kayıtlı Öğrenci

30 binden fazla kullanıcısı olan hukuk sosyal ağı ve hukuk yayıncılığı platformudur.

İlgili Eğitimler