Milletlerarası Özel Hukuk Güz Dönemi

Cübbem

Eğitim

Akademik Eğitimler

Değerlendirme

(0)

Milletlerarası Özel Hukuk Eğitimini Neden Almalıyım?

Akademik bölümü ile hukuk fakültesi ve hukuk dersi alan diğer fakültelerde öğrencilere sınavlarında destek olmak hedeflenmiştir. Derslerin genel anlamda özeti niteliğinde ders anlatım videoları ile öğrenciler, dersleriyle ilgili genel bilgi sahibi olabilir veya daha önce çalıştığı dersi tekrar edebilir. Hukuk fakültesi derslerinin uzun ve anlaşılması zor derslerini kısa sürelerde kolayca anlaşılabilir şekilde anlatarak öğrencilerin işinin kolaylaştırılması amaçlanmıştır. Milletlerarası Özel Hukuk eğitimi, Milletlerarası Özel Hukuk bahar döneminin içerik kısmında belirtilen konularının özeti niteliğindedir.

Eğitim İçeriği

Milletlerarası Özel Hukuku Genel Esasları Milletlerarası Özel Hukuk Kavramı Ve İçeriği Milletlerarası Özel Hukuk Alanını Tanzim Eden Maddi Hukuk Kuralları Milletlerarası Özel Hukuk İlişkilerine Uygulanacak Maddi Hukuku Gösteren Kurallar Kanunlar İhtilafı Kurallarının Unsurları: Bağlama Konusu- Bağlama Noktası Genel Kanunlar İhtilafı Kuralları Zaman Aşımı Şekil Şartları Özel Kanunlar İhtilafı Kuraları Ehliyet Tüzel Kişiler Nişanlanma Evlilik Boşanma Soybağı Çocuğun Kaçırılması Evlat Edinme Nafaka Uluslararası Sözleşmeler Konuları anlatılmıştır.

Eğitim Süreci

Eğitim, online eğitim (online video) formatında hazırlanmıştır. Eğitime kaydolduğunuzda profilinize eklenir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitimlere katılmak için belirli zaman şartı yoktur. Dilediğininiz yer ve zamanda, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri internete bağlanabilen cihazlardan eğitime katılabilirsiniz. Eğitim süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır.

Hedef Kitle Kimdir?

Avukatlar Stajyer Avukatlar Hukuk fakültesi öğrencileri Hukuk dersi alan diğer öğrenciler Milletlerarası Özel Hukuk alanında bilgi sahibi olmak isteyenler Diğer hukuk alanında faaliyet gösterenler

Gereksinimler

Bu eğitime katılmak için herhangi bir şart yoktur. Dileyen herkes eğitime katılabilir.

Konular

Öğrenci Değerlendirmeleri

5

0 Değerlendirme
5 Puan
0
4 Puan
0
3 Puan
0
2 Puan
0
1 Puan
0
Eğitim Özellikleri
Eğitmen

Cübbem

38 Kurs
3767 Kayıtlı Öğrenci

30 binden fazla kullanıcısı olan hukuk sosyal ağı ve hukuk yayıncılığı platformudur.

İlgili Eğitimler