Yabancılar Hukuku Eğitimi

Av. Selçuk Yıldız

Eğitim

Uygulamalı Hukuk Eğitimi

Değerlendirme

(0)

Eğitim İçeriği

Bu eğitimde; Bir yabancının, Türkiye'ye girişinde, burada bulunduğu süreçte ve ülkeden çıkışında dikkat edilmesi ve bilinmesi gereken hukuki meseleler anlatılmaktadır.

Eğitim Süreci

Eğitim, online eğitim (online video) formatında hazırlanmıştır. Eğitime kaydolduğunuzda profilinize eklenir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitimlere katılmak için belirli zaman şartı yoktur. Dilediğininiz yer ve zamanda, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri internete bağlanabilen cihazlardan eğitime katılabilirsiniz. Eğitim süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır.

*Bu eğitimin yayıncı gelirleri LÖSEV'e bağışlanmaktadır.

Hedef Kitle Kimdir?

Avukatlar Stajyer Avukatlar Hukuk fakültesi öğrencileri Yabancılar Hukuku hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler Diğer hukuk alanında faaliyet gösterenler

Gereksinimler

Bu eğitime katılmak için herhangi bir şart yoktur. Dileyen herkes eğitime katılabilir.

Konular

Öğrenci Değerlendirmeleri

5

0 Değerlendirme
5 Puan
0
4 Puan
0
3 Puan
0
2 Puan
0
1 Puan
0
Eğitim Özellikleri
Eğitmen

Av. Selçuk Yıldız

2 Kurs
163 Kayıtlı Öğrenci

1985 Erzurum doğumluyum ilk orta liseyi Erzurumda tamamladım. İstanbul Üniversitesi Hukuk fakültesi mezunuyum. İstanbulda birçok yabancı devlet Konsolosluğuna danışmanlık yapıyorum. Hali hazırda Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünde son sınıf öğrencisiyim.

İlgili Eğitimler