Girişim Hukuku

Av. Atakan Karataş

Eğitim

Teknoloji Hukuku

Değerlendirme

(0)

Girişim Hukuku Eğitimini Neden Almalıyım?

Av. Atakan Karataş tarafından verilen ve hızla büyüyen girişimcilik sektörünün hukuki boyutunu ele alan bu program girişimciler için kılavuz niteliğinde. Yalnızca girişimcilerin değil aynı zamanda bu tip konularda danışmanlık yapan avukatların da faydalanacağı türden bir program.

Eğitim İçeriği

Girişim hukuku nedir? Yasallığın Tespiti Aşamaları Nelerdir? Girişimciler için Marka, Patent, Tasarım ve Faydalı Model Hukuku Girişimciler için Sözleşmeler ve Şirketler Hukuku Konuları ele alınmıştır.

Eğitim Süreci

Eğitim, online eğitim (online video) formatında hazırlanmıştır. Eğitime kaydolduğunuzda profilinize eklenir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitimlere katılmak için belirli zaman şartı yoktur. Dilediğininiz yer ve zamanda, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve benzeri internete bağlanabilen cihazlardan eğitime katılabilirsiniz. Eğitim süresiz olarak erişiminize açık kalacaktır.

Hedef Kitle Kimdir?

Avukatlar Stajyer Avukatlar Hukuk fakültesi öğrencileri Girişimciler, yatırımcılar Diğer hukuk alanında faaliyet gösterenler İngilizce öğrenmek isteyen herkes

Gereksinimler

Bu eğitime katılmak için herhangi bir şart yoktur. Dileyen herkes eğitime katılabilir.  

Konular

Öğrenci Değerlendirmeleri

5

0 Değerlendirme
5 Puan
0
4 Puan
0
3 Puan
0
2 Puan
0
1 Puan
0
Eğitim Özellikleri
Eğitmen

Av. Atakan Karataş

8 Kurs
960 Kayıtlı Öğrenci

Karataş Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesinden onur derecesi ile mezun olduktan sonra eğitim hayatına Bahçeşehir Üniversitesi Özel Hukuk Yüksek Lisansı yaparak devam etti. Yayımlanmış 50’den fazla makalesi bulunan Karataş çalışmalarını kurucu ortağı olduğu Startup Legalist bünyesinde sürdürmektedir.

İlgili Eğitimler